19 січня 2017 року на світле свято Богоявлення Господнє або Водохреще, саме в цей день в ріці Йордан Ісуса Христа хрестив Іоанн Предтеча, надвірнянські свободівці дотрималися традиції занурення у йорданську воду.

Вважається, що водохресна вода має таку ж чудодійну силою, як і води Йордану, в які входив Ісус Христос. Занурення у йорданську купіль провели на річці Бистриця Надвірнянська в дружній атмосфері із патріотичними гаслами та Різдвяною колядою, вірячи, що купання у крижаній купелі додасть сили українському війську перемогти московського окупанта.

Підтримати добру традицію до надвірнянської свободівської родини завітав голова БО «Діти Милосердя» міста Коломия, отець-капелан Василь Довганюк, який благословив купіль та наголосив, що цього року Україна переможе і спокій та мир запанують в країні.

 «Вірю, що йорданська вода зцілює душу і тіло, додає бадьорості духу та сили на нові звершення. Спробувавши одного разу, вже не порушую традиції. Якщо людина готова духовно, то ніякий холод їй не страшний. Ми занурюємось сьогодні з вірою в перемогу української нації та мир на СВОїй БОгом ДАній землі!» – відзначив голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак.

Цьогоріч набратися міцності духу, здоров'я та очиститися від негативу зібралося чимало бажаючих. Не побоялися пірнути в крижану воду, як чоловіки, так і жінки. Також були й ті, хто, попри сімнадцятиградусний мороз вперше в житті занурився в йорданську воду. Грілися на березі гарячим чаєм біля діжок з багаттям, усі, хто наважився на зимове купання, стверджують – сьогодні вода цілюща і захворіти неможливо.

Завершили йорданівськї купання свободівці гаслом: «Слава Україні! Героям слава!»

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                 

Додати коментар

Захисний код
Оновити