Протягом місяця часу ветеран московсько-української війни, голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО», боєць «Легіону Свободи», націоналіст Олег Туєшин «Хмара» побував у черговій поїздці на східному фронті, вперше, як водій медичного екіпажу швидкого реагування «Вітерець».

Медична команда швидкого реагування «Вітерець» з Майдану Гідности, де була в епіцентрі подій продовжує далі працювати на передовій московсько-української війни. Парамедик, керівник медичної волонтерської команди «Вітерець» Галина Алмазова за кермом машини «Швидка допомога» із своєю командою вивезла з бою сотні поранених.

По лінії фронту працює 4 екіпажі команди «Вітерець»: «Тайфун», «Бриз», «Містраль» та «Зефір – Західний вітер». Медичні екіпажі вивозять поранених з місць найзапекліших боїв, надаючи першу медичну допомогу, стабілізуючи стан пораненого.

«Це дуже злагоджена робота, яка за таких умов виконується дивом. Машина стрибає на ямах — важка техніка, вирви від обстрілів розбили «дорогу життя», тож перевозити поранених стає дедалі важче. Досвід водія в складі медичного екіпажу я отримав чи не відразу, коли від обстрілів ворога прийшлось забирати поранених бійців з позицій в Кримському Луганської области. Тоді кермував в екіпажі «Зефір». Відвозили їх до військового госпіталю в м. Сіверодонецьк. Наша команда, залишаючи бійців в госпіталі, підтримує з ними зв’язок до повного одужання. Також допомагали з медикаментами, необхідними для лікування вояків. Для звітності, ми вели журнал обліку поранених та вбитих. Я воював на передових позиціях московсько-української війни, тепер навідуюсь з волонтерськими поїздками до побратимів, але будучи водієм медичного екіпажу, зрозумів, що медикам набагато важче у цій війні адже, так хочеться зберегти життя кожному бійцю. Боротьба за людське життя – це неабияке моральне випробування на мужність, впевненість та кваліфікованість.» - відзначив у своїй розповіді свободівець «Хмара».

Водієм медичного екіпажу «Тайфун» Олег Туєшин побував на позиціях поблизу Новгородська і Торецька Луганської области. Будучи за кермом в екіпажі «Західний вітер» команда потерпіла дві втрати в Кримському, найболючішою з них для ветерана війни «Хмари» була втрата побратима Анатолія псевдо «Прімус», який зазнав поранень від ворожого снаряду несумісних з життям.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити