Брати та сестри Українці!

22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві було проголошено Акт Злуки ЗУНР та УНР.

Було проголошено, що віднині та довіку буде одна єдина соборна держава Україна. Ця знаменна подія морозного січневого дня 1919 року одна із самих визначних дат в Українській історії та ще раз доказує, що Україна неділима, що як на Заході так і на Сході живуть українці, які хочуть жити та творити разом. Підтвердженням цьому став створений в 1990 році живий ланцюг, як символ єдності та соборності Української нації. Вірю ,що проголошене тоді гасло віднині та довіку буде одна єдина соборна держава Україна стане пророчим і , що дуже швидко прийде час і саме 22 січня поряд із Днем Соборності стане Днем Незалежності України, а 24 серпня буде датою відновлення Української Незалежності від московської –радянської окупації.

День Соборности 2019 року – особливий. Зараз Українці, як ніколи мають єднатися в біді, щоби спільно вибороти щасливе майбутнє, волю України і захистити свою рідну землю. 

Ми переживаємо дуже складний час. На Сході в московсько-Українській війні щодня гинуть наші вояки , віддаючи життя за нашу державу, за те, щоб ми не були жертвами окупантів, а вільно жили на CВОїй, БОгом ДАній землі. Подвиг цих людей неоціненний, і ми маємо не тільки подумки, а й нашими діями бути з ними. Тільки завдяки тому, що Українці об'єдналися під час Революції Гідності вдалося відігнати Януковича і його прибічників від влади.

Єдиними маємо бути зараз в боротьбі проти внутрішнього окупанта режиму Порошенка, який очолив всіх олігархів, і скориставшись Національною Ідеєю , прикрившись Бандерівськими гаслами, прийшов до влади після Майдану та з новою скаженою злістю грабує Українців. Саме в 2019 році маємо спільно перемогти на виборах Президента та парламенту і обрати таку бажану Українську владу , яка зможе захистити Українську землю та її Націю із ззовні та наведе лад всередині Країни .То ж раз і на завжди спільно викинемо всю ту прогнилу комуно-олігархічну систему на смітник історії . І найголовніше: щоб наші діти вже не мусіли за Україну терпіти. Нехай Українці старі і малі щасливо живуть на СВОїй БОгом ДАній землі.

СЛАВА НАЦІЇ!

З повагою, депутати ВО «Свобода» Івано-Франківської обласної, Надвірнянської районної та Надвірнянської міської рад!

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити