Надвірнянська міська рада

Надвірнянська районна рада

ГРИНІШАК ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ
(Комісія з питань бюджету та економічного розвитку)
Округ №11
Вул.Володимира Великого, провулок Володимира Великого, вул.Сагайдачного, вул.Галечко, вул.Котляревського 3, 5

ІВАНОЧКО МИХАЙЛО СТЕПАНОВИЧ
(Комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності)

Округ: смт.Ланчин, с.Саджавка, с.Добротів 

ТУЄШИН ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
(Комісія з питань будівництва та архітектури)
Округ №7
Вул.Руднєва 1,2,3,4,5,15, вул.Грушевського (від вул.Федьковича до кінця вулиці), вул.Вітовського, провулок Вітовського, вул.Кобринської 12,13,14,14а

КРИЦЬКИЙ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
(Комісія районної ради мандатна, з питань депутатської діяльності, зв’язків з політичними партіями та об'єднаннями громадян)
Округ: смт.Битків, с.Пнів, с.Пасічна

ІЛЬКІВ НАЗАР БОГДАНОВИЧ
(Комісія з питань будівництва та архітектури)
Округ №16
Вул.Сірика, вул.Шашкевича, вул.Мирного, вул.Вокзальна, вул.Майданська, вул.Винниченка, вул.Вагилевича, вул.Шевченка, вул.Рамішвілі, вул.Спортивна

ГУРМАК ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ
(Комісія районної ради з питань захисту прав людини, законності та правопорядку)
Округ: с.Цуцилів, с.Перерісль, с.Тисменичани, с.Камінна, с.Волосів

БУЧКО ОЛЬГА ЯРОСЛАВІВНА
(Комісія з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення)
Округ №9
Вул.Грушевського 3,4,5,6,8,9,10,11, вул.Коперніка, вул.Шептицького

ЧЕРЛЕНЮК ВОЛОДИМИР ЮРОВИЧ
(Комісія районної ради з питань освіти, культури, засобів масової інформації, молодіжної політики, туризму та спорту)
Округ: смт.Делятин, с.Заріччя, с.Білі Ослави, с.Чорні Ослави, с.Чорний Потік

КАШУБА МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ
(Мандатна комісія, з питань депутатської етики, самоврядування та звязків з обєднаннями громадян)
Округ №18
Вул.Кості Левицького

ГАНДЗЮК ДМИТРО ДМИТРОВИЧ
(Комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій)
Округ: с.Гвізд, с.Молодьків, с.Фитьків, с.Назавизів, с.Лісна Тарновиця

КАЩЕНКО ІРИНА ГРИГОРІВНА
(Комісія з питань земельних відносин)
Округ №10
Вул.Богуна, провулок Богуна, вул.Шкрумеляка, вул.Стуса, вул.Корольова, вул.Кривоноса, вул.Зелена, вул.Руднєва 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30

КАЩЕНКО В'ЯЧЕСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ
(Комісія районної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення)
Округ: с.Красна, с.Середній Майдан, с.Гаврилівка, с.Парище

ЛАЗОРКО НАЗАР ЯРОСЛАВОВИЧ
(Комісія у справах молоді, фізичної культури, спорту, освіти, культурного і духовного відродження)
Округ №10
Вул.Богуна, провулок Богуна, вул.Шкрумеляка, вул.Стуса, вул.Корольова, вул.Кривоноса, вул.Зелена, вул.Руднєва 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30

ШТОГРИН СЕРГІЙ РОМАНОВИЧ
(Комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності)
Округ: с.Стримба, с.Лоєва, с.Верхній Майдан

СПАСЮК ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
(Комісія з питань охорони громадського правопорядку та роботи підприємств торгівлі)
Округ №1
Майдан Шевченка, вул.Котляревського (крім будинку 3/5), провулок Котляревського, вул.Чорновола, вул.Міцкевича, вул.Лисенка, вул.Петрушевича, вул.Ринкова 

СОЦЬ ВІКТОР ОЛЕКСІЙОВИЧ
(Комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту та ЖКГ)
Округ: м.Надвірна

ВИРСТЮК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
(Комісія з питань ЖКГ та побутового обслуговування населення)
Округ №14
Вул.Соборна, вул.Стефаника, вул.Січових Стрільців, вул.Касіяна, вул.Прикарпатська, вул.Вишнева, вул.Садова, вул.Тихого, вул.Чайковського, вул.Гірська, вул.Заводська, вул.Дружби, вул.Воз’єднання, вул.Січинського

СТЕПНИК ІВАН МИХАЙЛОВИЧ
(Заступник Голови районної ради)
Округ: м.Надвірна

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити