Шановні журналісти!

Ви – четверта влада.

Саме так гучно, але небезпідставно обрану Вами професію прозвала сама історія.

Вже традиційно, в другу неділю травня відзначаємо одне з найпрекрасніших свят - День Матері!

Ще з початку реформи медичної галузі в Україні  ВО «Свобода» застерігала, що дана реформа є початком чергового геноциду Української Нації. І ось з 1.04.2020року почались серйозні проблеми в медичних закладах всієї України, не став винятком і Центр первинної медико-санітарної допомоги Ланчинської ОТГ.

Дорогі українські родини, брати і сестри українці!

Ми на порозі святкування світлого празника - Воскресіння Христового!

В неділю, 15 березня 2020 року за ініціативи команди Надвірнянської Свободи біля пам’ятного Хреста на межі сіл Цуцилова та Перерісля відбулося вшанування 73-ої річниці від трагічної загибелі вояків УПА Михайла Бойчука та Михайла Савчука.

Днями у місті Надвірна під керівництвом голови РО ВО «Свобода», депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка відбулися загальні збори районного осередку партійної організації ВО "Свобода". Одне з питань порядку денного щодо діяльності свободівців, зокрема про свою роботу прозвітували голова районної ради Іван Гурмак, голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин та голова БФ «Свобода Гідність Перемога»  Зеновія Дробаха.

10 березня 2020 року в м. Надвірна відбулись Шевченківські читання. Заходи були організовані з ініціативи та підтримки свободівця, голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака та команди Надвірнянської Свободи.

9-10 березня дні Тараса Григоровича Шевченка в Україні! Дні які по праву маємо рахувати нагадуванням для нас Українців сьогодення, як потрібно любити, шанувати та боротись за СВОю БОгом ДАну країну, так як це робив перший Український Націоналіст Великий Кобзар Українського народу Тарас Шевченко.

Нещодавно під головуванням голови районної ради свободівця Івана Гурмака відбулась ХХХІІ сесія Надвірнянської районної ради. У роботі сесії взяли участь депутати районної ради від фракції ВО «Свобода» Сергій Штогрин, Василь Білоус, Андрій Томин, Ігор Голіней, Дмитро Гандзюк та Віктор Мельниченко.

Завдяки небайдужому меценату з с.Стримба Надвірнянського району Юра Луців , військовослужбовці 14 ОМБ отримали автомобіль, напередодні чергового відправлення на східний фронт.

Брати та сестри Українці!

22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві було проголошено Акт Злуки ЗУНР та УНР.  Було проголошено, що віднині та довіку буде одна єдина соборна держава Україна. Ця знаменна подія морозного січневого дня 1919 року одна із самих визначних дат в Українській історії  та ще раз доказує, що Україна неділима, що як на Заході так і на Сході живуть українці, які хочуть жити та творити разом. Підтвердженням цьому став створений в 1990 році живий ланцюг, як символ єдності та соборності Української нації. Віримо, що проголошене тоді гасло віднині та довіку буде одна єдина соборна держава Україна стане пророчим і, що дуже швидко прийде час і саме 22 січня поряд із Днем Соборності стане Днем Незалежності України, а 24 серпня буде датою відновлення Української Незалежності від московської–радянської окупації.

Заявляємо про виключення із лав партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Голінея Юрія Степановича, який у 2017 році був обраний депутатом Ланчинської селищної ради від Надвірнянської РО ВО «Свобода».

В час Різдвяних свят, в селі Верхній Майдан, з ініціативи Надвірнянської районної організації ВО «Свобода», відбулося, вже традиційне, вшанування пам’яті загиблих вояків УПА сотні «Чайки». Цьогоріч минає 75 років, як відбувся нерівний бій упівців з енкаведистами. 

Брати і сестри українці!

Вітаємо Вас і Ваші родини з Різдвом Христовим та Новим Роком!

У цей благословенний час, коли на українську землю приходить Різдво, прийміть найщиріші вітання із цим величним прадавнім святом!

Уже традиційно, 1 січня до Меморіального комплексу Степана Бандери, що у Старому Угриневі, з’їхалися свободівці з усього Прикарпаття - голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, депутати обласної ради Михайло Королик, Ігор Дебенко, Манолій Піцуряк, Михайло Іваночко, представники районних та міських організацій.