Більше сотні свободівців Надвірнянщини під головуванням голови РО ВО «Свобода» депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка спільно з представниками інших націоналістичних сил району спільно напрацювали план дій у час передвиборчої кампанії єдиного кандидата в президенти Руслана Кошулинського на загальних зборах районного осередку партійної організації ВО "Свобода".

Брати та сестри Українці!

29 січня кожного року всі свідомі Українці збираються щоб вшанувати та вклонитися Героям - крутянцям. По всій Україні є безліч місць, де століттями проливалася кров українців. Але місце біля станції Крути, де молоді курсанти проявили неймовірний героїзм у боротьбі за Київ, у боротьбі за Україну, такої святої землі напевне немає ніде.

22 січня 2019 року, у віці 60 років раптово пішов з життя свободівець, колишній голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук.

В час Різдвяних свят в селі Верхній Майдан з ініціативи Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» відбулося вже традиційне вшанування пам’яті загиблих вояків УПА сотні «Чайки». Цьогоріч минає 74 роки, як 7 січня відбувся нерівний бій упівців з енкаведистами. 

Брати та сестри українці!

Вітаємо Вас і Ваші родини з Різдвом Христовим!

У цей благословенний час, коли на українську землю приходить Різдво, прийміть найщиріші вітання із цим величним прадавнім святом.

До Дня святого Миколая та Різдвяних свят надвірнянські свободівці вже традиційно дарують солодку казку діточкам дошкільних навчальних закладів та шкіл Надвірнянщини.

1 січня 2019 року на малій батьківщині Степана Бандери в селі Старий Угринів Калуського району з нагоди 110-ї річниці з дня народження Провідника ОУН відбулися вже традиційні урочисті заходи. Вшанувати пам'ять ідеолога і теоретика українського націоналістичного руху ХХ століття прибули свободівці з Надвірнянщини на чолі з головою РО ВО «Свобода», депутатом обласної ради Михайлом Іваночком.

Віднедавна жителі Ланчинської ОТГ зможуть спокійно ходити у темний час доби, бо п'ять вулиць населеного пункту забезпечили сучасним вуличним освітленням.

Особливе свято Миколая відбулося в Надвірнянській гімназії № 5.

Вже вдруге шаховий турнір приурочений Дню Гідності і Свободи зібрав на Надвірнянщині понад 50 учасників з різних областей України: зі Львова, Чернівців, Закарпаття та Івано-Франківська.

Під час сесійного засідання 24 сесії Надвірнянської районної ради до депутатського корпусу та загалом до всіх присутніх звернувся депутат Івано-Франківської обласної ради , волонтер Василь Сенатович з проханням долучитися до волонтерської поїздки на східний фронт напередодні Нового року.

На черговій 24 сесії Надвірнянської районної ради з ініціятиви фракції депутатів ВО "Свобода" районні обранці звернулися до Верховної Ради щодо присвоєння Степану Бандері посмертно звання Героя України.

 

Від націоналістичної Надвірнянщини з Днем Збройних сил України вітаємо солдатів та офіцерів – наших захисників, які не зрадили Присязі і від початку московської агресії стали на захист Української держави.

Рівно 5 років, коли почались перші протистояння біля Українського Дому, то були початки революційних подій, які пізніше переросли у визвольні змагання Української Нації.

"Зараз українській владі бракує двох речей: єднання нації та швидкості ухвалення рішень. Об'єднавчий фактор є базовим. Люди розуміють, що влада говорить "ми воюємо", але насправді заробляє на цьому. Єднання нації полягає у прагненні перемогти, подолати агресора." - резюмував кандидат на пост Президента України, заступник голови ВО "Свобода", екс-віце спікер Верховної ради, старший сержант ЗСУ Руслан Кошулинський під час зустрічі з громадою Надвірнянщини.