В школах Надвірнянського району вчителі разом з школярами організували збір продуктів харчування для земляків, бійців, які сьогодні перебувають на передовій Східного фронту. Зібраний гуманітарний вантаж передали волонтерам Благодійному фонду «Свобода. Гідність. Перемога».

Акція проводиться з ініціативи заступника начальника відділу освіти, свободівця Івана Криски. Націоналіст розповідає, що діти настільки щиро вірять у перемогу України, що це надихає і додає сил.

«Почувши про можливість допомогти солдатам, нашим захисникам, діти дуже зраділи і захотіли долучитися до заходу. У школах провели благодійну акцію, під час якої було зібрано теплі речі, продукти харчування, консерви, засоби особистої гігієни, медикаменти. Діти дуже переживають за військових, чекають, щоб ті якнайшвидше повернулися додому – живими та неушкодженими та з перемогою», - зазначив Іван Криска.

Волонтери Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога» висловлюють щиру подяку директорам шкіл, що долучилися до акції.

Волонтери відвідали Ліснотарновецький, Цуцилівський та Волосівський НВК, Назавизівську, Пнівську, Білозоренську, Білоославську, Краснянську, Ланчинську, Молодківську, Лоївську, Чорнопотоківську, Зарічанську, Камінецьку, Тисменецьку ЗОШ та Делятинську ЗОШ № 1.

Сьогодні учні виготовляють своїми руками обереги для воїнів –  прапорці з бісеру, малюнки, пишуть листи підтримки, вкладаючи в них всю свою доброту, чуйність та любов.

Волонтер Василь Сенатович, який неодноразово доставляв допомогу на передову, бував у найгарячіших точках бойових дій звернувся до учнів: «Якби не ви, не було б цієї підтримки бійців, яка зігріває, вселяє надію в міцний тил, впевненість, що їх люблять, в них вірять та з нетерпінням чекають з перемогою. Нелегко хлопцям перебувати там на передовій. Кожного дня постріли, вибухи, подекуди засідки диверсатнів. Але вони там, щоб у вас було світле майбутнє, щоб ви та ваші сім’ї жили в спокою».

Ось так юні патріоти долучилися до волонтерського руху, який охопив всю нашу країну. Продукти, консерви, медикаменти, дитячі малюнки, обереги, жовто-блакитні прапори з побажаннями школярі передали бійцям через представників Благодійного Фонду.

Голова Правління фонду Зеновія Дробаха зазначила, що кожен з нас повинен бути вдячний українським захисникам.

«Ці бійці стали живою стіною на дорозі російської окупації та ціною власного життя і здоров'я виборюють нам мирне життя. Завдяки їм фронт боротьби проходить на сході України, на території Луганської і Донецької областей, а не Києва чи Львова. Закликаємо й надалі допомагати нашим воякам всім необхідним. Армія, яку підтримує весь народ, непереможна», - наголосила голова Фонду.

Волонтери Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога» найближчими днями доставлять зібраний школярами вантаж особисто в руки військових, що нині перебувають на Сході країни.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити