Надвірнянські волонтери Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога» активно працюють в забезпеченні бійців ЗСУ, Національної Гвардії, МВС найнеобхіднішими речами: військова амуніція, медикаменти, продукти харчування.

Так днями волонтери закупили бронежилет 5 рівня захисту, кевларову каску та тактичні окуляри для жителя с. Красна, бійця 93 окремо механізованої бригади Василя Білоуса, який несе службу на Донбасі.

Висловлюємо подяку українській діаспорі зі Швеції та волонтеру Волошенюку Віталію Романовичу, які зібрали кошти в сумі 7200 грн. серед українців Стокгольма та передали благодійному фонду "Свобода-Гідність-Перемога". За ці кошти закупили для Василя Білоуса бронежилет 5 рівня захисту, який захищатиме бійця на бойових позиціях.

Це не перша допомога українців Швеції для військових. Ще пів-року назад  Волошенюк Віталій з патріотами зі Стокгольму розпочали допомагати українським військовим та придбали 180 пакетів новітнього кровоспинного засобу «Celox», загальна вартість медикаментів еквівалентно 100 тис. гривень. «Celox» укомплектували військові індивідуальні аптечки, які передали для потреб східного фронту. 

Захисну каску та тактичні окуляри для Василя закупили за кошти надвірнянця Романа Костика, який відкладав гроші зі своєї пенсії та передав їх для потреб фронту. Саме 3000 гривень Романа Костика вистачило для придбання каски та окулярів, якими екіпірували бійця "Карпатської січі".

Попередньо нагадаємо, що надвірнянські свободівці заснували Благодійний Фонд, основне завдання якого - забезпечити наших військових модернізованими засобами персонального захисту задля безпечного виконання завдань під час служби по захисту України на східному фронті та нашої перемоги.

Свободівець Василь Білоус не одноразово бував у Пісках та разом з побратимами «Карпатської Січі» ніс військову службу. На Черкащині в Холодному Яру 26 квітня 2015 року націоналіст вступив у «Легіон Свободи», який очолив Олег Куцин. Пройшовши медичну комісію націоналіст добровольцем став  до лав захисників, борців за волю та Незалежність України.

«Якщо ми зараз не підемо захищати країну, то може настати такий момент, коли це робити вже буде пізно. Уже кожен зрозумів, що ніякі домовленості з ворогом, з московським окупантом, а тим паче з терористами не призведуть до української перемоги. До миру на нашій землі може призвести лише міцна українська армія. Я це усвідомив, ось тому і пішов на передову україно-російської визвольної війни. Єдине можливе припинення війни - це  наша перемога та вигнання агресора із наших територій», - переказує телефоном Василь.

Бійцям дуже важлива підтримка громадян України та вкрай необхідні засоби захисту, військова форма, медикаменти та продукти харчування. 

Медичні працівники м.Артеміськ звернулися до волонтерів нашого Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога» за допомогою. Таїсія Кульчицька, місцева медична сестра, яка надає першу допомогу нашим бійцям на передовій скаржиться, що вкрай не вистачає сучасних джгутів для зупинки кровотечі. Якби вони були, то можна було б врятувати не одне солдатське життя. Негайно було закуплені сучасні турнікети-джути і відправлені в Артемівськ для комплектації індивідуальних аптечок, які, до речі, мала б забезпечити держава.

Звертаємося до всіх українських патріотів: Не будь байдужим - допоможи бійцям, які оберігають твій спокій.

Реквізити Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога»

АТ"Ощадбанк"  ТВБВ №10008\0118 МФО 36503  Код ЄДРПОУ банку 09336500

№ рахунку 26009300947764       Ідент. код  клієнта 39689039

ПАТ КБ «Приватбанк»   Код ЄДРПОУ 14360570   код банку 336677

рахунок № 26005052515464 (UAH) або картка Праватбанку № 5169330506657326

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити