28 квітня 2015 року надвірнянські свободівці, бійці Нацгвардії – Олег Туєшин, Андрій Лисканюк, Ярослав Сушириба, які сьогодні перебувають на ротації разом із студентами та викладачами Надвірнянського коледжу НТУ, в пам'ять про всі українців, які в різні часи боролися та віддали своє життя за волю та  Незалежність України висадили калинову Алею  Слави на території коледжу.

 

Як наголосив Андрій Лисканюк, кожен повинен знати своїх Героїв не залежно від часу.

«Ми прийшли для того, щоб вшанувати всіх тих воїнів, тих Героїв, які покинули цей світ, захищаючи Незалежність і суверенітет нашої держави.  Перед нами сьогодні ще одне випробування – російсько-українська війна на сході. Ця війна навчила нас єднатися, а пам’ять про героїні подвиги наших предків ще більше додає сил під час бойових дій. Кожен з бійців на передовій знає за що він воює, за чиє майбутнє!»

Націоналісти переконані, що у всіх навчальних закладах завжди потрібно приділяли особливу увагу патріотичному вихованню дітей.

«За стародавніми українськими традиціями, калина є оберегом, який дарували хлопцям, котрі йшли на війну. Вона мала нагадувати солдатам про рідну землю. Тому Алея, яку ми сьогодні висаджуємо — це нагадування про героїзм наших військових. Я впевнений, що Алея Слави, яка з’явилася сьогодні на території Надвірнянського коледжу, тільки посилить патріотичний дух молоді та буде нагадуванням про наших героїчних воїнів, які загинули, захищаючи нашу країну від московського окупанта», — зазначив Олег Туєшин.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити