Надвірнянські свободівці, бійці 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії старшина батальйону Андрій Лисканюк та старший кулеметник Ярослав Сушириба провели зустрічі з учнями Надвірнянської ЗОШ № 1 та №3.  Тематичний захід присвячений патріотизму українських військових на східному фронті.

Про бойові будні, настрої бійців на передові, волонтерську допомогу розповів спілкуючись з молодими українцями Андрій Лисканюк. Націоналіст зазначив, що їхній батальйон чи не єдиний на території України, який немає жодних втрат в особовому складі. Географія батальйону досить широка є хлопці з Криму, Луганська, Центральних та Західних областей України.

Андрій зазначив: «Єдине чим українська армія переважає противника – патріотизмом наших військових. З самого початку постала загроза російського вторгнення на українську землю ми зуміли організуватися та створити добровольчі батальйони, які пізніше об’єднали в Нацгвардію. Люди ішли не за гроші, а за ідею. Той вогонь патріотизму, який горить в очах кожного бійця не погасити ні кулями, ні «Градами». Кожен вірить у перемогу, і як казав наш Пророк Тарас Шевченко «і на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі».

    

Надвірнянець Ярослав Сушириба розповів про один день із життя на фронті та як разом з побратимом потрапили в засідку, де отримав вогневе поранення лівої руки.

Учні з цікавість слухали розповіді своїх захисників та задавали питання. Здавалося ще ніби малеча, а питання їхні були настільки серйозними, видно як вони переймаються проблемами фронту. Чому нова військова техніка припадає пилом на складах, а військові воюють старою? Чи можна вірити сьогодні телебаченню? Чому вас не забезпечує керівництво держави ні формою, ні взуттям, ні амуніцією?  Чому ці всі проблеми лягають на плечі волонтерів?

Із запитань було помітно, що молодь активно цікавиться війною, яка ведеться сьогодні на сході країни.  

На завершення перед учнями та педагогами виступив начальник управління соціального захисту населення РДА, свободівець Іван Гурмак. Націоналіст у своєму виступі зазначив, «Всі ми з вами із сторінок історії знаємо про козаків, Українських Січових Стрільців, Холодноярівців, бандерівців та УПівців. А сьогодні перед вами нове покоління Героїв - бійці Андрій Лисканюк та Ярослав Сушириба, хлопці яким нещодавно присвоїли учасника бойових дій. Ми повинні знати наших Героїв, а своїми вчинками наслідувати їхній чин. Ви майбутнє нашої країни, тому яке воно буде залежить від молоді».

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити