18 лютого 2016 року відбулася четверта сесія Надвірнянської районної ради сьомого демократичного скликання. Фракція ВО «Свобода», як завжди найдисциплінована у повному складі. На сесії присутні депутати-свободівці Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко та Василь Сенатович. У сесійній залі з 36 депутатів зареєструвалося 32.

Роботу чергового засідання відкрив голова районної ради, свободівець Іван Гурмак, який в першу чергу запропонував присутнім народним обранцям та запрошеним хвилиною мовчання вшанувати подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні, всіх Героїв, які загинули в мирний час боронячи кордони нашої держави на сході України.

На сесії голова РДА Олександр Кеніз прозвітував про виконання районного бюджету за 2015 рік та про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2015 рік.

Що стосується виконання районного бюджету, то депутатський корпус найбільш цікавило наболіле питання по виплаті за престижність та індексацію освітянам району. Чому саме по захищених статтях не була здійснена виплата, чи проведено службове розслідування щодо винних у цій ситуації?

Свободівець Іван Гурмак зазначив, що протягом місяця велися дискусії щодо цих виплат і кожен з депутатів певною мірою долучився до вирішення даного питання. «З моє ініціативи 10 лютого 2016 року була проведена зустріч з головою обласної ради Олександром Сичем за присутності депутатів-свободівців обласної ради Василем Поповичем, Михайлом Іваночком, щодо вирішення недофінансування сфери освіти за грудень 2016 року. До цього часу питання чомусь не розглядалося. Дякуємо керівництву області за розуміння та підтримку.» - наголосив Іван Гурмак.

Депутат обласної ради Михайло Іваночко, який першим підняв дане питання на сесії обласної ради зазначив, «Неодноразово я зустрічався з керівниками області, щодо даного питання. Адже не забезпеченість захищених статей бюджетних установ освіти створює напругу в трудових колективах, що фінансуються з освітньої субвенцій з державного бюджету. Тому керівництву освіти та адміністрації району потрібно було наперед врахувати дану проблему і якнайшвидше шукати шляхи їх вирішення, а не чекати до лютого 2016 року.» - резюмував свободівець.

Цього ж дня депутати районної ради прийняли Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік та основні напрямки розвитку. Дана програма детально обговорилася на профільних постійних комісіях та президії районної ради. Депутати свободівці відстояли свої округи та внесли пропозиції щодо розвитку населених пунктів на 2016 рік.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити