За ініціативи Надвірнянської організації ВО "Свобода" в Прикарпатському військово-спортивному ліцеї відбулася зустріч, яка приурочена 75-ій річниці Дня Героїв, з легендарним сотником УПА Мирославом Симчичом (псевдо Кривоніс). В зустрічі взяли участь голова Надвірнянської районної організації ВО "Свобода", депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, очільник Івано-Франківської організації ВО "Свобода", депутат обласної ради Василь Попович, депутат Надвірнянської міської ради, боєць Національної Гвардії Олег Туєшин, Андрій Семчук, свободівець, боєць батальйону імені Кульчицького Андрій Іроденко та вихованці військово-спортивного ліцею.

В переповненій актовій залі ліцеїсти та гості стоячи зустрічали сотенного УПА. Звісно, що ліцеїсти не змогли не прийти на таку цікаву зустріч з живою легендою кулеметником 1-ої сотні УНС, старшиною Березівської сотні УПА, який пройшов нелегкий життєвий шлях, сповнений відваги і ризику. Мирослав Васильович розповідав ліцеїстам про нелегкі дні сотенного УПА, про значення справжнього патріотизму в сучасному світі, згадував про ті події, які йому прийшлося пережити. У лавах УПА провоював шість років, а потім - арешт, тортури та тридцять два роки заслання у радянських таборах.  Мирослав Симчич зазначив: "Сьогодні ми маємо багато партій і ні однієї путньої, за винятком "Свободи", яка зможе вивести Україну з важкої політичної, соціально-економічної, духовної кризи, забезпечити основні права і свободи української нації. І тому я підтримую їх напрямок у боротьбі за незалежність України." 

"Перед нами - жива легенда, красномовний доказ того, які залізні постаті, які велети духу були в минулому сторіччі. Приклад сотника Мирослава Симчича повинен надихати нашу сучасну молодь на патріотичні звершення та справи. Боротьба за свободу - ні сотника УПА Симчича-Кривоноса, ні УПА, ні української нації - не закінчилася. Вона лише перейшла в іншу форму боротьби" - зазначив у своєму виступі голова районної організації ВО "Свобода" Михайло Іваночко.

На завершення зустрічі з ліцеїстами, сотенний УПА,  наголосив:  "Ми надіємось на вас і бачимо, що наша Україна в майбутньому буде в добрих руках. Я бачу, що теперішня наша молодь ще краща від нас. І я переконаний, що невдовзі перемога буде за нами".

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити