Дорогі Надвірнянці!

Брати та сестри українці!

Прийміть наші найщиріші вітання зі Святом Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української Незалежності, хто боровся за нашу свободу.

Завдяки подвигу наших співвітчизників – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Січових стрільців, вояків Армії УНР, холодноярців та воїнів УПА, Героїв Небесної сотні та вояків російсько-Української війни – Україна здобуває омріяну Незалежність.

Українська нація зродилася тоді, коли в її обороні впала перша крапля червоної української крови на чорну українську землю. Вони Герої, залишили заповіт для нас, нащадків, кров’ю і потом: «Вірність і мужність - ось головні риси героїв: вірність своєму ідеалу та мужність у втіленні цього ідеалу в життя. Вірність і мужність аж до смерті!» 23 травня – це день, коли кожен повинен запитати себе, що зробив за останній рік для здійснення заповіту Героїв.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.

У цей день ми бажаємо кожному, аби на Своїй Богом Даній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Зичимо добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

З повагою депутати ВО «Свобода» Івано-Франківської обласної, Надвірнянської районної та Надвірнянської міської рад!!!

Додати коментар

Захисний код
Оновити