На чергову зустріч з легендою УПА сотенним Мирославом Симчичем до Прикарпатського військово-спортивного ліцею, що в місті Надвірна, навідався колишній вихованець ліцею, а зараз депутат Івано-Франківської обласної ради, очільник Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода», Василь Попович.

Ще у 2014 році Василь Попович разом із упівцями та свободівцями, в тому числі й паном Мирославом, добивалися визнання УПА на загальноукраїнському рівні. Про той час Василь Попович сказав: «Я щасливий, що мав і маю можливість спілкуватися з такою легендарною особистістю, як сотенний Мирослав Симчич. Пригадую 2014 рік, коли ми добивалися визнання УПА і коли пан Мирослав потиснув руку президенту та доповів йому як головнокомандувачу України, в його словах звучала ота вся відвага і честь борців-націоналістів.»

Василь Попович звернувся до ліцеїстів з тим, що такі зустрічі потрібно проводити частіше, щоб наші майбутні військовики знали українських героїв, як минулого, так і сьогодення: - «Моя свідомість сформувалася під час навчання тоді ще в Богородчанському військово-спортивному ліцеї. Адже, нас виховували на прикладі наших героїв-націоналістів. Ми читали націоналістичну літературу, знали хто такий Роман Шухевич, Степан Бандера. Мирослав Симчич – це зв’язок поколінь. Тому фіксуйте все на ваші гаджети, щоб потім було що згадати і чим гордитися. Нам не вистачає такої людини – державника, яка цінує свою країну і не шкодує свого життя на передовій. Бажаю Вам перемог і перемог нашій державі».

За заслуги перед Прикарпатським військово-спортивним ліцеєм та на прохання педагогічного колективу Василь Попович зробив запис побажань майбутнім Захисникам України в історичній книзі ліцею.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                       

Коментарі   

0 #1 Петро 11.06.2016, 09:09
В ліцею дійсно вчать те що треба,Одного разу на автозупинці я спитав ліцеїстів, чи вони знають 12 ознак характеру і 44 правила поведінки українського націоналіста,відповіли ствердно.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити