26 травня у Надвірнянській міській раді відбулось засідання чергової 7-ої сесії VII скликання. Впродовж пленарного засідання було розглянуто значну кількість важливих питань.

ТзОВ «Альтернатива Інвест» припиняє свою роботу по наданню послуг в теплопостачанні міста Надвірна. Більше 1000 квартир залежать від надання послуг цього товариства, так як не мають змоги перейти на індивідуальне опалення. Фракція ВО «Свобода» виступила з вимогою надати малозабезпеченим споживачам матеріальну і консультативну допомогу у вирішенні питання альтернативного опалення.

Зазначимо, що в конкурсний комітет з визначення операторів паркування і умов проведення конкурсу на надання права з обладнання та утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів в місті Надвірна від фракції ВО «Свобода» включили депутата міської ради Мирослава Гнідика та члена Надвірнянської організації ВО «Свобода» Романа Хопту.

Депутат міської ради Ірина Кащенко подала запит щодо поганого стану дороги по вулиці Зеленій, яку давно не ремонтували.

Насторожує той факт, що на засіданні сесії міської ради, з 26 депутатів, присутніх було біля 14, що є на межі кворуму та є загрозою для нормальної роботи та зриву сесії. Закликаємо депутатів міської ради відповідальніше ставитися до своїх зобов’язань перед виборцями.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                

Додати коментар

Захисний код
Оновити