На ХХХIV з’їзді Всеукраїнське об’єднання «Свобода» висунуло кандидатів у народні депутати України, які представлятимуть партію на проміжних виборах до Верховної Ради України 17 липня 2016 року.

По округу № 85 на Прикарпатті балотується Оксана Тебешевська, 1955 року народження, заслужений вчитель України, депутат Івано-Франківської обласної ради, письменниця, волонтер, патріот та й взагалі прекрасна людина, яка відстоює права та інтереси української нації.

Надвірнянська районна організація ВО «Свобода» розпочала  кампанію позачергових виборів депутата до Верховної Ради і по виборчому окрузі № 85 в місті Рогатині. В центрі міста поставили дві палатки, обійшли ринки та вулиці спілкуючись з жителями міста.

Загалом люди позитивно сприймали і сприймають «Свободу» вважаючи Оксану Тебешевську достойним кандидатом в народні депутати.

Було розповсюджено близько 4 тис. примірників партійної газети.

Основна мета акції - потрібно робити правильний вибір і обирати до влади кращих представників громади а не олігархів. Боротьба за Україну триває не тільки там в окопах, на сході України, а триває і тут, в тилу і це наша боротьба на виборах. У нас одна дорога – до Перемоги. Тому, що ми на СВОїй БОгом ДАній українській землі.

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити