Надвірнянська районна організація ВО "Свобода" взяла участь в урочистих заходах, приурочених до 75-ої річниці з дня проголошення Акту відновлення Української державності. Розпочався захід із ранкового автопробігу маршрутом Надвірна – Рогатин, який провели надвірнянські свободівці на підтримку кандидата в депутати до Верховної ради України по 85-ому виборчому округу Оксани Тебешевської.

В акції взяли участь депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович, депутати Надвірнянської районної ради Андрій Крицький та Василь Білоус, депутат Надвірнянської міської ради Олег Туєшин, активістка студентської свободи Мирослава Білоус та симпатик ВО «Свобода» Рогів Олексій.

Пізніше в місті Надвірна в сквері Марті та Мирону Свідрукам відбулися урочистості присвячені 75-ій річниці з дня проголошення Акту Відновлення Української Державності. Серед присутніх були голова районної ради, свободівець Іван Гурмак, духовенство, ветерани ОУН-УПА, свободівці, бійці "Карпатської Січі" та "Легіону СВОБОДИ", волонтери, представники громадських організацій, політичних партій, депутати та громадськість.
Захід розпочався спільним виконанням державного Гімну України та покладанням квітів до пам'ятника борцям за волю України. Духовенство УГКЦ та УПЦ КП відслужило панахиду та, у спільній молитві, разом з присутніми, пом’янули душі загиблих Героїв, котрі віддали своє життя за незалежність і цілісність Української держави.
Про своїх побратимів, гурт вояків ОУН-УПА "Заграва" під керівництвом Михайла Юркевича, заспівали повстанську пісню "Черемшина". З бандерівськими композиціями виступили фольклорні колективи.

Під час урочистостей із словом виступив боєць батальйону оперативного призначення Національної гвардії України Олександр Копчук. Він зазначив, що боротьба українців за свою державність продовжується і нам потрібно здобути перемогу, щоб жодне життя полеглого за Україну Героя не було марним.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити