14 липня 2016 року відбулась сьома сесія Надвірнянської районної ради під головуванням голови районної ради свободівця Івана Гурмака. Участь взяли 30 районних депутатів, серед яких депутати – свободівці: Сергій Штогрин, Василь Білоус, Марія Яворська, Андрій Томин, Володимир Черленюк, Андрій Крицький, Ігор Голіней. В роботі сесії взяли участь депутати Івано-Франківської обласної ради,  керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, міський, селищні та сільські голови, керівники підприємств та організацій району, представники ЗМІ.

 На початку сесії голова районної ради Іван Гурмак привітав присутніх з святом з нагоди 25 річниці дня Конституції України та наголосив, що попереду очікує не менш важлива подія в історії становлення Української державності, 26 річниця дня проголошення Декларації про державний суверенітет України. Він побажав присутнім мирного неба, злагоди і достатку в родинах.

Порядок денний сесії складався з 26 питань. Традиційно на початку засідання депутати зачитали депутатські звернення різного характеру.

Депутати від фракції ВО "Свобода" подали кілька запитів і звернень на розгляд сесії. Насамперед депутат районної ради свободівець Василь Білоус озвучив депутатський запит з проханням встановити та облаштувати зупинки громадського транспорту в селі Красна. Також депутат - свободівець Андрій Томин оголосив депутатське звернення щодо незаконної забудови берега річки Бистриця Надвірнянська на території села Назавизів.

Вкотре на пленарному засіданні сесії розглянули та погодили звернення районної ради до Кабінету Міністрів України, Державної служби геології та надр України, Державної фіскальної служби України, ТОВ "СП"УкрКАРПАТООЙЛ ЛТД" щодо припинення експлуатації Битків-Бабченського нафтогазоконденсатного родовища на території Надвірнянського району.

Голова районної ради свободівець Іван Гурмак запевнив представника НГВУ "Надвірнанафтогаз", що всіляко сприятиме у вирішенні даної проблеми.

З-поміж основних питань, що розглядались на сесії, були прийняті зміни в рішення районної ради "Про районний бюджет на 2016 рік" та в ряд районних цільових програм, з урахуванням пропозицій постійних комісій та президії районної ради. Також було заслухано ряд звернень, серед яких депутатиі підтримали:

- два звернення Коломийської районної ради щодо необхідності підвищення соціальних стандартів та гарантій, щодо індексації грошових доходів населення;

- звернення щодо зменшення тарифів на комунальні послуги для населення та інші.

Гостро постало питання сміттєзвалища на території району. Було внесено та погоджено пропозиції щодо вирішення проблемної ситуації в сфері поводження з твердими побутовими відходами в Надвірнянському районі.

В результаті своєї роботи депутати районної ради ухвалили рішення з усіх питань порядку денного.

На завершення пленарного засідання, голова районної ради свободівець Іван Гурмак подякував депутатам за конструктивну роботу та апарату районної ради за підготовку матеріалів. Всі присутні заспівали Гімн України!

Наступна урочиста сесія районної ради відбудеться напередодні 25 річниці Дня Незалежності України.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити