Волонтери із прифронтового міста Торецьк, що на Донеччині, приїхали на Прикарпаття з метою наповнити бібліотеки свого міста українськими книжками, які просто перестали отримувати від держави. З таким патріотичним проханням представник благодійної організації «Твоє нове місто Торецьк» Володимир Єлець звернувся до голови Надвірнянської районної ради свободівця Івана Гурмака.

Організація «Твоє нове місто Торецьк» розпочала свою діяльність із допомоги військовим. Потім волонтери усвідомили, що війна колись закінчиться, і слід подумати про майбутнє. За словами активістів, місто «спить» - його потрібно ворушити. Тому головне завдання волонтерів пробудити в серцях жителів міста національну свідомість, любов до своєї землі та бажання жити і працювати в Україні.

Голова районної ради свободівець Іван Гурмак провів зустріч з волонтерами і дав доручення виконавчому апарату районної ради зібрати книги місцевих авторів для передачі в бібліотеки міста Торецьк. Адже, за словами очільника необхідно доносити до наших братів із Сходу справжню українську самобутню культуру та історію, неперекручену російською пропагандою.

"Ми завжди готові всіляко сприяти єднанню заходу і сходу України. У нас одні традиції і цінності, спільна історія та єдина держава Україна" – наголосив свободівець.

Уже за кілька днів після зустрічі, з метою підтримки духовних потреб населення в зоні проведення антитерористичної операції на сході України гостям з Донецької області від імені громади Надвірнянщини безоплатно було передано більше 100 книг місцевих авторів.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити