14 серпня 2016 року на горі Магура в селі Козаківка, що на Болехівщині відбулося вшанування пам'яті героїв УПА старшинської школи « Олені» , групи "УПА-Захід" та підстаршинської школи "Беркути", в якому взяли участь Надвірнянські свободівці, вояки російсько-української війни Олег Туєшин, Андрій Семчук та Ярослав Сушириба.

Віддати шану борцям за суверенність та свободу України зібралося чимало людей, серед них і бійці Східного фронту, які продовжують нелегку справу наших пращурів. Традиційно духовенство відправило панахиду за загиблими упівцями та вояками російсько-української війни. Спільно із священнослужителями за полеглих в бою героїв помолився отець –капелан з міста Коломиї, волонтер, голова БО "Діти милосердя" Василь Довганюк.

Присутні мали змогу оглянути історичні повстанські місця, поспілкуватися з однодумцями, скуштувати української страви "куліш", відчути той національний дух української величі та свободи, що повсякчас об'єднує наш народ. Співорганізатором дійства була молодіжна громадська організація “Сонячна Січ” (м.Болехів).

Голова районного об'єднання "Воїнів АТО" свободівець Олег Туєшин разом із побратимами наголосили, що саме шана до своєї історії і пам'ять про тих, хто не шкодував життя заради української держави повинні завжди вирувати в українському суспільстві, бо це одні з найбільших цінностей, що має наша нація.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити