12 серпня відбулася позачергова сьома сесія Івано-Франківської обласної ради сьомого демократичного скликання. Засідання традиційно розпочалося з виконання Гімну України та молитви. Більшість питань, що розглядалися, були пов'язані з децентралізацією і територіальними громадами, також розглянули питання виплати заробітних плат працівникам медичної і освітньої галузей.

Для Надвірнянського району дана сесія мала свої плюси. Адже, за клопотанням голови районної ради свободівця Івана Гурмака та за сприяння депутатів Івано-Франківської обласної ради свободівців Василя Поповича, Михайла Іваночка та Василя Сенатовича, на усунення наслідків негоди, що в червні прокотилася теренами Надвірнянщини, з обласного бюджету виділено додаткові кошти. А саме: на ліквідацію наслідків буревію у селі Фитьків – 96,4 тис. гривень і 101 тис. гривень на Надвірнянську дитячу лікарню.

Голова обласної ради Олександр Сич відгукнувся на потреби Надвірнянського району і не залишився осторонь проблем, яких накоїло стихійне лихо.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити