В день незалежності у місті Надвірна, на спортивному майданчику з штучним покриттям спорткомплексу "Нафтохімік Прикарпаття" відбувся турнір з міні-футболу, присвячений 25-ій річниці Незалежності України. Надвірнянська районна організація ВО «Свобода» виступила ініціатором проведення турніру. Організатором та спонсором проведення цього спортивного дійства, вже вкотре, став депутат Надвірнянської районної ради Сергій Штогрин.

На футбольному полі за перемогу боролися команди шести сіл району, а саме, з Ланчина, Добротова, Лоєви, Стримби, Пньова та Переросля. У напруженій боротьбі за призові місця переможцями вийшли футболісти Ланчина, на другій сходинці п’єдесталу опинились футболісти Стримби. Команда з Пньова зайняла третє місце

Після завершення турніру відбулося урочисте вручення нагород, які вручали депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко та депутати Надвірнянської районної ради Сергій Штогрин та Марія Яворська. Головну нагороду переможця турніру з міні-футболу отримала команда Ланчина – спортивний кубок, м’яч, медалі та грамоти. Призерів турніру – команди Стримби та Пньова за 2-е та 3 - є місця нагороджено футбольними м’ячами, медалями та грамотами.

Націоналіст Михайло Іваночко привітав переможців і зазначив: « На жаль, Україна, 25 – річницю своєї незалежності зустрічає у стані неоголошеної війни, коли частина нашої землі окупована російським агресором, коли кожного дня гинуть наші побратими, де наш народ веде боротьбу за свободу, за свою незалежність. Будьмо гідні наших попередників, які боролися за свою землю, за свій народ, які передали нам незламність духу та самовіддану любов до України. Я вірю, що Україна переможе. Україна буде вільною, бо ми живемо на СВоїй Богом ДАній землі».

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити