Брати та сестри Українці!!!
Щиро вітаємо вас із Днем знань, з новим навчальним роком, який традиційно розпочинається 1 вересня. Ця дата символізує початок нового, незвіданого життя для сотень першокласників та першокурсників. Саме з цього дня починається цікавий і водночас нелегкий шлях до нових знань, до нових звершень, до самостійного відповідального життя повноправного Українця.

Дорогі наші учні! Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року! Успіхів вам у навчанні, здоров'я, мудрих і добрих наставників!

Високоповажні педагоги! Нехай новий навчальний рік принесе вам нові здобутки та заслужену шану. Дякуємо Вам за вашу щоденну клопітку працю і турботу про майбутнє нашої держави Україна. Низький уклін за те, що ви виховуєте справжніх патріотів, котрі стали рушійною силою у час Революції гідності, а сьогодні відстоюють кордони нашої держави на сході у московсько-Українській війні.

Шановні батьки! Здоров'я вам міцного, терпіння і мудрості у вихованні українців нової доби.

Нехай у житті кожного з Вас завжди буде місце знанням та мудрості! Віримо що саме завдяки Вам ,Ваші дітки будуть завжди пам’ятати хто вони є, і завжди будуть пишатись тим ,що вони Українці! Доброго шляху Вам по шкільній дорозі , мирного неба та дочекатись щасливого життя у СВОїй БОгом ДАній країні !

З повагою, депутати Івано-Франківської обласної, Надвірнянської районної та міської рад від ВО «Свобода»     

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити