День знань – це хвилюючий день для всіх вчителів, учнів та їхніх батьків. Із задоволенням долучився до цього свята депутат Надвірнянської районної ради Андрій Томин у своєму рідному селі Назавизові.

 

Необхідні подарунки напередодні нового навчального року отримала Назавизівська школа I-III ступенів. За сприянням свободівця Андрія Томина школа отримала найкращу оргтехніку в районі, а саме, це принтер з факсом, проектор і комп’ютер, а переможці з предметної олімпіади – грошову винагороду.

 

 «На сьогодні освіта перебуває в дуже скрутному становищі, основна проблема – це відсутність фінансування, а для закладів освіти існує нагальна необхідність оновити матеріальну технічну базу. Назавизівська школа не є виключенням, нестача комп’ютерів та оргтехніки, меблі, що потребують ремонту, вчителі з мізерними зарплатами – це реалії сьогоднішнього дня. Депутатство і участь у роботі політичної сили – це інструмент для того, аби змінити щось на краще. Я люблю працювати з людьми. Робота у громадському секторі то робота  на благо громади села, яка мені вдається і чому б це не робити через депутатство. У мене є багато задумів, які я б хотів здійснити не лишень для школи ай для свого, рідного, села» - поділився націоналіст. «А також збираю інформацію про проблеми, які найбільше турбують жителів села, надаю, рекомендації, як правильно вчинити, а також сам долучаюся до їх вирішення».

У планах свободівця багато справ, потрібних для сільської громади. Дуже добре, що є такі депутати, які опікуються проблемами людей, вихованням підростаючого покоління, майбутнього української нації.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити