6 вересня 2016 року голова районної ради Іван Гурмак спільно з депутатом Івано-Франківської обласної ради Михайлом Іваночком здійснили робочу поїздку до громад села Саджавка та селища міського типу Ланчин.

Зокрема, у Саджавці разом із сільським головою Андрієм Кузьминим свободівці завітали до школи та провели зустріч із педагогічним колективом.

Спілкуючись із громадою, Іван Гурмак наголосив, що головним завданням для районної і місцевої влади, депутатів різних рівнів є створення всіх необхідних умов, що сприятимуть розвитку села.

Однак, це можливо тільки завдяки співпраці влади і громади села. Свободівець відзначив, що цьогоріч з районного бюджету виділено кошти на ремонт сільського будинку культури в розмірі 185 тис. гривень, заміну вікон в дитячому садочку та на придбання оргтехніки до сільської ради.

Крім того, за клопотанням Михайла Іваночка на заміну вікон у сільській школі було виділено 100 тис. гривень з обласного бюджету. Не менш актуальне для сільської громади питання будівництва шкільного спортзалу, який на даний час розміщується в актовому залі школи, за словами голови районної ради, будуть враховані при прийнятті бюджету на наступний рік.

Іван Гурмак і Михайло Іваночко ознайомилися також із ходом ремонтних робіт у сільському будинку культури. Зараз там проводяться роботи по заміні покрівлі, також в планах заміна вікон і укладання підлоги.

У селищі Ланчин свободівці відвідали дитячий садочок "Ромашка", де зараз тривають роботи по облаштуванню фасаду та прилеглої території. Напередодні ж у дошкільному навчальному закладі було замінено вікна за рахунок обласного бюджету. В тутешній школі свободівця оглянули роботи по будівництву шкільної їдальні, на що з районного бюджету було виділено 55 тис. грн. і 100 тис. грн. з обласного. Крім того, Ланчинська ЗОШ І-ІІ ст. отримала проектор вартістю 20 тис. грн., який був придбаний за районні кошти. Також на ремонт школи районна рада виділила кошти в сумі 160 тис. грн., з яких 20 тис. грн. - на спортивний інвертар, 40 тис грн. - на відновлення фундаменту школи і 100 тис грн. - на встановлення опалення. З обласного бюджету школі було виділено 70 тис. грн.

Робочі поїздки до громад району будуть продовжуватися й надалі.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"

Додати коментар

Захисний код
Оновити