В НГВУ "Надвірнанафтогаз" відзначили День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України
В рамках святкування 245-ої річниці промислового видобутку нафти в Україні в клубі НГВУ «Надвірнанафтогаз» відбулися урочистості, приурочені до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості в Україні
.

Голова районної ради, свободівець Іван Гурмак прийняв участь у святкових заходах, який у своїй привітальній промові зазначив: "Шановна нафтова Надвірнянська родино, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята. Так історично склалося, що Надвірнянський край є часткою великої нафтової промисловості України і виховує цілі покоління працівників нафтової, газової та нафтопереробної галузі. Неможливо уявити життя району без його промислових підприємств, що забезпечують процвітання та розвиток Надвірнянщини. Від себе особисто та всього депутатського корпусу районної ради бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, Божої ласки та опіки. Хай мир і спокій панують у Ваших домівках. Дякую Вам за ту непосильну працю, яку Ви надаєте волонтерському руху, за Ваш внесок у боротьбу з російським агресором. Слава Україні! Героям Слава!"

Спільними подяками та грамотами різних рівнів керівники району нагородили кращих нафтовиків. Працівників підприємства, що стали на захист територіальної цілісності держави в лавах Збройних сил України, відзначили особливими подяками. Зал стоячи аплодував захисникам.

Музичні композиції виконали місцеві художні колективи та солісти, а також запрошені гості: Оксана Сливка, Христина Яцюк, Алла Івашина та Ярослав Крайник, патріотичну поезію читав Андрій Лярник, а гумористичною програмою веселив Ігор Чапіль. Святковий концерт супроводжувався фотовиставкою та виставкою творчих робіт працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз».

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити