19 вересня 2016 року відбулась робоча поїздка голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака, депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка та депутата Надвірнянської районної ради Василя Білоуса до села Красна.

Очільник району, спільно з депутатами, сільським головою Василем Завалюком та директором школи Федором Кухарчуком оглянули шкільну їдальню, спортивний майданчик та корпус школи, який перебуває на стадії будівництва. Про проблемні питання школи та села Іван Гурмак, Михайло Іваночко та Василь Білоус поспілкувалися з педагогічним колективом Краснянської ЗОШ.
Виступаючи перед присутніми, голова районної ради зазначив, що основна ціль візиту – це оглянути ті об'єкти, які за програмою соціально-економічного розвитку повинні бути реалізовані цього року.

Іван Гурмак проінформував педагогічних працівників що на добудову газопроводу Надвірна - Ланчин цьогоріч з районного та обласного бюджету виділено кошти в сумі по 500 тис. гривень. В свою чергу, як співфінансування з державного фонду регіонального розвитку, передбачені кошти в сумі 2 млн. гривень, однак вони так і не надходили, тому роботи частково призупинені. Очільник району зауважив, що хоче дізнатися від самих мешканців про проблемні питання населеного пункту, щоб при прийнятті бюджету на наступний рік врахувати потреби села Красна.

Педагоги охоче задавали питання, ділилися тими проблемами, що найбільше хвилюють та спільно з представниками влади обговорювали шляхи їх подолання. Зокрема, найбільш цікавились ремонтом дороги та аварійного мосту в селі. Пропонували обмежити рух великого габаритного транспорту через населений пункт. Також підняли питання підвезення школярів громадським транспортом, адже деякі перевізники відмовляються підвозити учнів до школи, а шкільного автобуса в селі не має.

Депутат обласної ради Михайло Іваночко у своєму виступі наголосив, що на наступний рік він зі своєї сторони буде піднімати питання щодо виділення коштів з обласного бюджету на ремонт фасаду школи, заміну дверей та часткове завершення будівництва корпусу школи. Педагоги цікавилися реалізацією реформи децентралізації, територіальним об'єднанням громад, однак Михайло Іваночко зауважив, що в умовах війни такі реформи недоречні, тому необхідно дбати про те, що маємо і працювати на благо української держави заради перемоги.

Депутат районної ради Василь Білоус, який проживає в селі, зауважив що спільно з керівництвом районної ради та депутатом обласної ради Михайлом Іваночком, вони й надалі продуктивно працюватимуть над покращенням та створенням всіх необхідних умов, що сприятимуть розвитку села.

На завершення голова районної ради подякував працівникам школи та сільському голові за конструктивну розмову і зазначив, що державне фінансування дуже мізерне і необхідно щоб громада працювала спільно з районною владою задля усунення тих, чи інших проблем населеного пункту.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити