Нещодавно з передової російсько-української війни повернулися волонтери Благодійного Фонду «Свобода.Гідність.Перемога». Поїздку організував депутат Івано-Франківської обласної ради, свободівець Василь Сенатович та лікар травматолог з Івано-Франківська  Леонід Білоус. 

Гуманітарний вантаж доправили в Кримське Луганської області, куди передислокували «Карпатську Січ» в окрему 93-ю бригаду. Основною метою поїздки було перевезення медичного обладнання для облаштування медичного пункту на передовій. Спільними зусиллями Євдокії Попович та Леоніда Білоуса було облаштовано медичний пункт і  в тому числі  зубний кабінет. До речі, Леонід Білоус, попередні свої відпустки присвячував лікуванню наших бійців в Пісках та Водяному а тепер присвятив відпустку -  в Кримському.

 

Про свої враження про поїздку поділився волонтер - свободівець Василь Сенатович: «За час перебування на передовій ми з побратимами допомагали хлопцям обживатися на нових позиціях та заступати на бойові чергування. У мене склалося враження, що наші вояки, які захищають нас від російського окупанта, покинуті і всіма забуті. Не вистачає таких простих речей, як руберойд та деревина для будівництва бліндажів, а в той час Карпатський ліс ешелонами перевозять за кордон і вагонами продають на окупованій території. Для продажі ліс є а для тих хто ціною свого життя охороняє наш мир і спокій  - не має.Всі смерті наших хлопців лежать на совісті головнокомандуючих штабу армії. Не зрозуміло, чому ті підрозділи, які вже обжилися, знають місцевість, мають дані про мінні поля, розтяжки перекидають їх на нові позиції? Найбільше боюся сценарію, коли «так звана наша влада»  розіграє з москалями таку собі «войнушку» на місяць часу, щоб з одного боку знищити всю «нечисть», а з другого боку патріотів – націоналістів. У мене складається враження, та й не тільки в мене одного, що сьогоднішня влада працює тільки на знищення українського народу, такий собі новітній геноцид нації. АТО – це знищення патріотів. Тих хто має громадську позицію і готовий зі зброєю в руках її захищати. Бажано усіх разом в одному місці та руками сепаратистів.

Без знищення кримінально-олігархічного режиму – неможлива перемога на фронті».

 

БФ «Свобода.Гідність.Перемога» та бійці 93-ої  бригади щиро дякують всім небайдужим, хто долучився до збору гуманітарної допомоги, а також подяка підприємцю Василю Павлику за наданий безкоштовно транспорт «Мерседес Бенс Спринтер» для перевезення допомоги та особисту участь, як водія.          !

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»    

Додати коментар

Захисний код
Оновити