Напередодні 25 річниці діяльності ВО "СВОБОДА"надвірнянські свободівці відвідали сотенного УПА Мирослава Симчича, який привітав націоналістів з ювілеєм та подякував за те, що продовжують справу своїх предків і всіляко відстоюють українську націю та борються за Україну.

Поспілкуватися з символом свободи та віри приїхали свободівець депутат районної ради Ігор Голіней та волонтер БФ "Свобода.Гідність.Перемога" Ярина Бажанська. Вони вручили сотенному пам'ятні подарунки, фірмову футболку з логотипом та сувенірне горнятко, висловили слова шани та подяки за його подвиги минувшини і безцінний внесок у становлення української держави.

Мирослав Симчич, будучи на 94-у році життя, всупереч літам і проблемам із здоров'ям, веде активну націоналістичну діяльність пліч-о-пліч із свободівськими побратимами. Розповіді сотенного чули в усіх куточках не тільки Івано-Франківської області, а й всієї України. Мирослав Симчич наголошує, що його мета розповісти про тяжкі часи боротьби за Україну якомога більше людям, адже він очевидець тих подій, який говорить правду.

"Перемога – це вистояти до кінця! Наша сила і правда в тому, що ми ніколи не відступаємо, бо ми захищаємо свою рідну землю, ми – не загарбники і Бог на нашому боці. Наша нація боролася, бореться і буде боротися допоки українець не запанує на своїй Богом Даній землі. Свободівці – це наші послідовники, ті люди, що продовжують відстоювати соборну і незалежну Україну. Бажаю всеукраїнській організації "СВОБОДА" святкувати свій 100-річний ювілей діяльності, не зраджувати своїм переконанням та мати віру у єдину українську націю." – наголосив сотенний УПА.

Свободівець Ігор Голіней подякував за теплі слова і побажав міцного здоров'я та довгого віку. Адже, Мирослав Симчич – один з борців за українську незалежність, націоналіст до останніх своїх днів - є символом свободи та незламного духу патріота України.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»    

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити