Брати і сестри українці!

Щороку Свята Покрова приносить нам свято, овіяне волелюбством і силою нашого українського духу. Цьогоріч відзначаємо вже 74річницю з дня створення УПА – української армії, яка здивувала світ жертовністю, організованістю та волею до здобуття української незалежної держави.

Сьогодні між нашим та їх поколінням немовби стерся час. Немовби десятиліття більше не відділяють повстанців, які боролися за Україну 74 роки тому, і тими теперішніми відважними українцями, справжніми Героями, які борються за її збереження нині в московсько - Українській війні. Між тими, до кого лісовими стежками пробиралися кати НКВД, і тими, до кого приходять із обшуками, аби кинути за ґрати нині. Нація народжує таких людей, аби вистояти у випробуваннях»

Але ми сильні також і їх духом та їх вірою. Бо ті хлопці – часто зовсім юні воїни УПА – залишили нам, нащадкам, приклад своєї жертовності, зробивши сильнішими та непохитнішими у боротьбі за нашу спільну Святу Справу. Наш сьогоднішній Марш – це Марш на їхню честь і на честь їхніх безстрашних нащадків – новітніх українських Героїв!

З повагою, депутати Івано-Франківської обласної, Надвірнянської районної та міської рад від ВО «Свобода»     

Додати коментар

Захисний код
Оновити