14 жовтня 2016 року в місті Києві на величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці Надвірнянська районна  організація ВО «Свобода» у складі Івано-Франківської делегації прийняла участь у «Марші Слави Героїв» присвяченій 74-ій річниці  створення Української Повстанської Армії та Українського Козацтва та дня Захисника України.

Урочисте віче з нагоди вшанування світлої пам’яті усім захисникам, борцям за волю і незалежність України розпочалося у столичному парку Шевченка, де усі присутні вшанували пам’ять героїв, які боронили Україну від ворогів з часів козацтва до сьогодення – московсько-української війни. У марші взяли участь понад 20 тисяч людей.

 

Олег Тягнибок привітав учасників маршу із величним християнським святом Покрови, днем

створення  УПА, Козацтва  та  днем Захисника України, наголосивши: – «Це свято «Свобода»  проводить в дванадцяте. Те, що зараз  ми святкуємо цей день, як офіційне державне свято – це наша з вами заслуга. З року в рік ми показували, що УПА – це наші герої. Пункт 13 та 19 Програми захисту українців, що стосується УПА та ОУН  і, які зараз завдяки багаторічним маршам та принциповій позиції – виконані. Зараз маємо боротися за те, аби Україна не лише відзначала як свято,  День створення УПА, а боротися, щоб українці просякли змістом і духом цього свята. Це не має бути просто галочкою, наше завдання - щоби ідеї величі України, ідеї упівців просякли кожного українця, щоби той світогляд став нашим сьогоденням - ось наше завдання!»

 

Хода пройшла Хрещатиком через Майдан Незалежності і завершилася святковим концертом легендарного гурту «Кому вниз» на Михайлівській площі.

 

Надвірнянські свободівці долучилися до акції по захисту української мови, яка проходила біля «Народного дому» під гаслом «На Покрову Стань За МОВУ». Учасники акції виступили проти урядової політики русифікації та антиукраїнського закону Колесніченка-Ківалова, прагнучи вкотре привернути увагу влади до стану рідної мови. По закінченні акції всі патріотичні сили колоною рушили в столичний парк Шевченка та прийняли участь в «Марші Слави Героїв».

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»     

Додати коментар

Захисний код
Оновити