Починаючи з 2010 року ПП ТзОВ "Струмок" є орендарем цілісного майнового комплексу побутового обслуговування бюджетних організацій, в складі чого знаходиться котельня в самісінькому центрі Надвірної. Мешканці міста неодноразово зверталися до Юрія Дерев'янка, який є депутатом Верховної Ради від нашого округу, про шкідливі викиди котельні як у повітря, так і в каналізаційні мережі. Натомість, щоб допомогти у вирішенні проблеми, Дерев'янко займався відписками та звертався до некомпетентних органів.

У вересні на вимогу громади Надвірнянська міська рада продовжила термін дії оренди ПП ТзОВ "Струмок" до весни 2017 року, щоб завершити опалювальний сезон. Василь Янцюк, який є власником та директором котельні, відмовився надавати тепло школам, якщо термін оренди не продовжать ще на 2 роки. На вимогу 11 депутатів було скликана 10 позачергова сесія міської ради, щоб вирішити проблемне питання. Депутати від "Свободи" стали заручниками чи піти на поводу "Волі", яка на початку опалювального сезону почала маніпулювати даною проблемою, чи захистити наших дітей і надати їм тепло?

Свободівець, голова ГО "Воїнів АТО" Олег Туєшин зазначив: "ВО "Свобода" буде допомагати віднайти в області та з інших джерел кошти для будівництва в місті новітніх інтернативних котелень. А наші хлопці - вояки допоможуть у будівництві. Також ми будемо захищати мешканців по вулиці Княгині Ольги в любих випадках, й перекривати заїзд до котельні, коли будуть завозити неякісне тверде паливо. А депутатам "Волі" хочу порадити звернутися до свого очільника, Ю. Дерев'янка, щоб надав відповідні документи про перевірку даного підприємства, чим вони палять, про технічний стан печей і звернутися у відповідні органи прокуратури за зрив навчального процесу в школах".

Більшістю голосів депутатів, зважаючи на обставини, продовжили термін дії оренди котельні ПП "Струмок", щоб не зірвати навчальний процес в школах.

Окрім того, 24 жовтня 2016 року свободівці, голова районної ради Іван Гурмак спільно з депутатом районної ради, головою комісії з питань соціально-економічного розвитку Сергієм Штогриним та директором "Надвірнатеплокомуненерго" Віктором Ягишем оглянули Надвірнянську ЗОШ №1, №2, Музичну школу та Центр дитячої творчості і національно-патріотичного виховання молоді з метою перевірити температурний режим в цих установах та визначити альтернативні шляхи теплопостачання на наступний опалювальний період.

Директор "Надвірнатеплокомуненерго" Віктор Ягиш запропонував побудувати котельню на твердому паливі на території ЗОШ №1, яка буде надавати теплоносії також до ЗОШ№2 та Центру дитячої творчості і національно-патріотичного виховання молоді. Щодо Музичної школи проблему теплопостачання зможе вирішити встановлення електрокотла.

Іван Гурмак зауважив, що альтернативні теплоносії для даних бюджетних установ повинні бути реалізовані вже з наступного опалювального сезону адже, діюче теплозабезпечення не є ефективним та не відповідає необхідному температурному режиму.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»               

Додати коментар

Захисний код
Оновити