3 листопада Надвірнянська ВО «Свобода» вшанувала пам’ять з нагоди відзначення 47-ої річниці від дня народження Героя Небесної Сотні Сергія Дідича.

Вшанування пам’яті  відбулося  за  участі активістів Революції Гідності, депутатів Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка та Василя Поповича, бійців Національно Гвардії Олега Туєшина та Ярослава Сушириби, депутата Надвірнянської міської ради Тараса Угринчука.  Біля меморіальної дошки на будинку, де мешкав Сергій Дідич, усі присутні помолилися за упокій душі невинно убієнного побратима. Разом з Городенківськими  свободівцями покращили благоустрій біля меморіальної дошки та рушили на могилу, де похований сотник Майдану,  Герой України – Сергій Дідич. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героя Майдану, до підніжжя пам’ятного знака поклали квіти та запалили лампадки.

«Ідеальний керівник – згадували однопартійці, який зверхности, підвищення тонів і сварок не допускав. Завжди вмів знайти необхідні слова, підтримати, підбадьорити, вселити позитивний дух. Був зібраним і впевненим, встигав приділяти увагу всім, умів заспокоїти новачків і підбадьорював розчарованих. Без сну і відпочинку налаштував роботу в «Палаці Свободи» («Жовтневий»). Сергій вмів жити якісно, насичено, яскраво. Любив життя, своїх діточок, дружину з якою були завжди всюди разом».

«Вже третій рік, на моє день народження, дуже гарно зацвітають кактуси, які любив Сергій. Раніше вони так не цвіли» - розповіла Галина Дідич і показала на планшеті фотографії кактусів, рясно усипаних  великими китицями квітів.
Не тільки на землі а й на небі  Сергій піклується про сою родину і цвітінням кактусів хоче показати, що любить, оберігає  свою родину і подає їм знак.
Герої не вмирають! Вони вічно будуть жити у нашій пам’яті!

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити