3 листопада 2016 року під головуванням свободівця голови районної ради Івана Гурмака відбулась дев'ята сесія Надвірнянської районної ради. Для участі у її роботі зареєструвались 35 депутатів. 

На початку сесії голова районної ради Іван Гурмак привітав присутніх з відзначенням 98 річниці Листопадового зриву та створення Західно-Української народної республіки, яке урочисто святкували 1 листопада. "Захід України завжди був осередком культурного і духовного розвитку, а також - політичного життя в історії становлення української державності. Чимало життів було покладено за свободу та незалежність українців і по сьогодні наша нація втрачає кращих своїх синів. Герой Революції Гідності депутат Городенківської районної ради минулого скликання Сергій Дідич святкував би сьогодні свій 47 день народження, але натомість "захищає" рідну землю в лавах Небесної Сотні. 3 листопада Надвірнянська делегація активістів Майдану в Городенці вшанувала пам’ять невинно убієнного побратима. Велика шана і подяка нашим землякам Герою Небесної Сотні Василю Шереметі та воякам російсько-української війни, що пожертвували собою заради майбутнього нашої держави."

Всіх борців за незалежність України, тих, хто віддав свої життя у боротьбі за Єдину Соборну Українську державу, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Порядок денний сесії був доволі насиченим – депутати розглянули 24 основні питання. Крім того постійними депутатськими комісіями та президією районної ради було запропоновано додатково включити ряд питань до порядку денного. Відповідно до регламенту на початку сесії, було відведено час для оголошення депутатських запитів і звернень.

Депутат районної ради, націоналіст  Василь Білоус зачитав 5 депутатських запитів щодо актуальних питань соціально-економічного розвитку села Красна (питання добудови та умеблювання 10 навчальних приміщень Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.; питання щодо перекриття даху ДНЗ "Дзвіночок" в селі Красна; питання щодо проїзду великогабаритного транспорту через село Красне, а саме відновити заборонні знаки у відповідних ділянках задля обмеження проїзду транспорту вагою 5 і 16 тонн, а контроль за дотриманням правил дорожнього руху покласти на відповідні органи; встановлення огороджувальної сітки по периметру стадіону (біля школи) в селі Красне; щодо капітального ремонту дорожнього покриття дороги Надвірна-Ланчин, що проходить через село Красна).

Депутат районної ради свободівець Сергій Штогрин зачитав депутатський запит щодо капітального ремонту вулиці Кармелюка, який частково здійснювався ще в серпні місяці цього року, з вимогою провести чіткий аналіз щодо відповідності проведених робіт по ремонту вул. Кармелюка, технологій дорожніх робіт та вимог державних норм і стандартів.

З-поміж основних питань, були прийняті зміни до районного бюджету на 2017 рік, районних цільових програм, з урахуванням пропозицій президії районної ради.

З ініціативи фракції ВО "Свобода" було два важливі звернення:
- звернення районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з приводу рішення Сейму Республіки Польща щодо Волинської трагедії;
- звернення районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Міністерства Закордонних справ України з приводу виступу Президента Ізраїлю 29 вересня 2016 року у Верховній Раді України.

В результаті своєї роботи депутати районної ради ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.
Завершуючи пленарне засідання, свободівець голова районної ради Іван Гурмак подякував депутатам за конструктивну роботу та апарату районної ради за підготовку матеріалів.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити