В неділю, 6 листопада у селі Камінна, що на Надвірнянщині, відбувся фінал Кубку «Революції Гідності» з футболу. Захід був організований Надвірнянською федерацією футболу, головою, якої є Тарас Пушкар.

Серед запрошених гостей були свободівці, депутати Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко та Василь Сенатович, і депутат Надвірнянської районної ради Сергій Штогрин, які були активними учасниками «Революції Гідності».

На футбольному полі за перемогу змагалися дві команди, а саме ФК «Перерісль» села Перерісіль та ФК«Лістер» Лісна Тарновиця. Гра проходила у напруженій боротьбі. Хороший вишкіл і колективну гру показали футболісти команди «Перерісль». Переможцями стали футболісти ФК «Перерісіль», на другій сходинці опинились  ФК «Лістер» з рахунком 3-2.

По завершенні турніру нагороди фіналістам вручили голова федерації футболу Тарас Пушкар, депутати Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко та Ваиль Сенатович. Головну нагороду переможця фіналу кубка «Революції Гідності» з футболу отримала команда «Перерісль» –  кубок та грамоти, а також футбольні м’ячі, які додали до нагород від ВО «Свобода».

З привітальним словом до присутніх звернулись депутати-свободівці зазначивши, що сьогодні відбулася гра, присвячена Героям «Небесної Сотні» і всі повинні пам’ятати про ті події, які відбулися три роки тому, коли загинуло багато  наших побратимів-націоналістів. І кожен день свого життя ми повинні присвячувати становленню та зміцненню нашої держави. У той час, коли волонтери за останні копійки, а добровольці, ризикуючи життям рятують Україну, олігархічний клан примножує свої статки. Ті кошти, які мали б робити Україну сильнішою, зараз можна знайти у деклараціях чиновників, більшість яких, є відкритими ворогами України. Та ми впевнені, що Україна буде вільною, бо ми живемо на СВоїй Богом ДАній землі.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити