В неділю, 20 листопада, в переддень третьої річниці Революції Гідності,  делегація Надвірнянської РО ВО «Свобода» взяла участь в урочистому освяченні пам’ятника Герою Небесної Сотні Сергію Дідичу в рідному селі Стрільче Городенківського району. Вшанування  світлої пам’яті  побратима відбулося за участі Голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Тягнибока, депутатів Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка та Василя Сенатовича, бійців Національної Гвардії Олега Туєшина та Ярослава Сушириби, депутатів Надвірнянської районної та міської рад, побратимів з Майдану, представників влади та духовенства.

Очільник націоналістів разом із головою Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» Михайлом Короликом поклали квіти до могили Героя та взяли участь спільній панахиді за загиблим..

"Стоячи в перших рядах Небесної сотні, Герой України Сергій Дідич сьогодні із небес молиться за нас із вами, молиться за гідне майбутнє Української держави, заради якої він пожертвував найціннішим - власним життям. Будучи вихованим у кращих національних традиціях, на героїзмі борців за Незалежність попередніх поколінь, Сергій Дідич є яскравим прикладом для наслідування сучасниками. Наше ж завдання - власними справами засвідчити недаремність його жертви", - відзначив Олег Тягнибок.

Ніякі слова, нагороди, вшанування не замінять сина, брата, чоловіка, батька. Немає нічого сумнішого залишитися наодинці зі своїм горем. Герої мають жити не тільки у спогадах, а й у нашій пам’яті, бо вони віддали найцінніше – своє життя, вони кожному з нас віддали стукіт власного серця. Жертва героїв не є марною. Ми повинні не тільки про це пам’ятати а й іти далі, продовжуючи їх справу. Щоб ми змінювали себе і будували свою країну. Те, якою буде наша країна залежить від кожного з нас. Пам’ятаймо і будьмо гідними.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода

Додати коментар

Захисний код
Оновити