27 листопада 2016 року у місті Надвірна відбулися звітно-виборчі збори місцевого осередку партійної організації ВО "Свобода" за участі голови Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода" Михайла Королика.

У заході взяли участь близько сотні свободівців. Зустріч мала урочистий характер, адже цьогоріч ВО "Свобода" відсвяткувала 25-літній ювілей.

У вітальному слові голова Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"  Михайло Іваночко наголосив, що партія "Свобода" ровесниця незалежності Української держави і ці 25 років свободівці доводять українцям, що в змозі розбудовувати нашу країну, відновлювати історичну та соціяльну справедливість, боронити Україну від загарбників, щоб бути гідними синами й доньками СВОєї Богом Даної землі.

Присутні вшанували хвилиною мовчання невинно убієнних учасників Революції Гідності, бійців московсько-української війни та замордованих голодом жертв голодоморів.

На порядок денний звітно-виборчих зборів було винесено кілька суттєвих питань, серед яких – доповідь Михайла Іваночка про діяльність районного осередку свободівців за попередній звітний період.

Присутні на зборах активісти і прихильники ВО "Свобода" обрали голову районної партійної організації. За результатами одностайного голосування, націоналістів Надвірнянщини продовжує очолювати Михайло Іваночко. Також було обрано відповідального за роботу міського осередку ВО "Свобода", ним став Андріан Туєшин.

Михайло Іваночко подякував свободівцям за довіру, співпрацю, реалізацію національної ідеї та відстоювання інтересів українців за будь-яких умов.

"Я покладаю великі надії і перспективи на злагоджену і продуктивну діяльність районного осередку задля поширення ідей українського націоналізму. Серед нас майданівці, волонтери, бійці та активісти, які є справжніми патріотами України. Тому впевнений, що ми й надалі зможемо відстояти і вберегти Українську державу єдиною і неподільною. Є СВОБОДА – буде Україна!".

Також голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак відзначив подякою голови районної ради активних учасників Революції Гідності та зазначив, що дивлячись на кількість свободівців, які брали участь у революційних подіях і захищають українську землю на Східному фронті, можна впевнено і з гордістю сказати, що свободівці завжди стояли, і продовжують стояти на захисті прав та свободи української нації.

В ході зборів учасники зустрічі мали можливість переглянути фільм з нагоди 25-ої річниці створення ВО "Свобода". Поговорили і про оптимізацію співпраці Надвірнянської організації з обласним осередком «Свободи» та накреслили подальші плани на спільну роботу задля утвердження національних ідеї та свобод громадян в Україні.

Голова Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода" Михайло Королик привітав присутніх з обранням голови районної організації та побажав плідної роботи і хороших результатів на благо Української держави.

На завершення свободівці спільно виконали Державний Гімн України.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»  

Додати коментар

Захисний код
Оновити