Від націоналістичної Надвірнянщини з Днем Збройних сил України вітаємо солдатів та офіцерів – наших захисників, які не зрадили Присязі і від початку московської агресії стали на захист Української держави.

Особливо хочемо відзначити бійців добровольчих батальйонів, які за першим покликом неньки України, залишили повсякденне мирне життя, взяли до рук зброю і стали на передову східного фронту московсько-української війни, боронити рідну землю.

З нагоди Міжнародного дня волонтера висловлюємо щиру подяка всім волонтерам, які в перші дні окупації віддали все для фронту, для наших бійців, для наших Збройних сил і віддають до сьогоднішнього дня. Ризикуючи власним життям Ви доправляєте вкрай необхідні вантажі на передову. Саме волонтерський рух, який має велику підтримку і на Надвірнянщині, з перших днів окупації допомагав нашим військовослужбовцям, добровольцям амуніцією, харчами, медикаментами і загалом всім необхідним.

Пам’ятаймо сьогодні і завтра - війна триває. Треба бути готовому виконати свій обов'язок перед своєю країною, стати захист рідної землі, своєї родини, сім’ї, матері, дружини та дітей.

Низький уклін Вам бійці московсько-української війни та волонтери Надвірнянського району, за Вашу добровільну, самовіддану працю, що робить українську націю єдиною у своїх прагненнях.

Зичимо всім нашим воякам здоров’я, бойових звершень, Божої опіки, щоби ворожі кулі оминали кожного бійця. Благополуччя й довголіття, мирного українського неба, та надійного тилу. Нехай сила українського духу націоналізму та патріотизму додає Вам незламної віри у перемогу. Пам’ятайте, що ви нащадки Святослава, Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького, Романа Шухевича, Степана Бандери, а Українські воїни ніколи не відступали і не здавалися. Тільки сильна та ідеологічно підготовлена армія зможе перемогти будь-якого ворога, як  зовнішнього так і внутрішнього.

Саме нашому поколінню випала історична місія - покарати віковічних катів української нації, щоб вільно жити на СВОїй БОгом ДАній землі.

 

Слава Збройним силам України. Слава волонтерам України! Слава Україні!

 

Депутати фракцій ВО«Свобода» у Івано-Франківській обласній, Надвірнянській районній та міській радах

Голова ГО «Надвірнянське об'єднання учасників АТО» Олег Туєшин

Голова волонтерської організації «Свобода.Гідність.Перемога» Зеновія Дробаха

Додати коментар

Захисний код
Оновити