Нещодавно з ініціативи Благодійного Фонду "Свобода-Гідність-Перемога" в місті Тлумач відбувся благодійний захід "Вечорниці для фронту". Такі вечорниці зародилися в селищі Битків, звідти символічний "благодійний вареник" переходив від села до села, до інших районів області, а тепер естафету перейняв Тлумач. Організувала і провела захід молода, перспективна свободівка, волонтер фонду, голова Тлумацької районної організації ВО "Свобода" Анастасія Соболь.

До заходів долучилися депутати-свободівці Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, Василь Попович, Василь Сенатович, голова обласної організації ВО "Свобода" Михайло Королик, депутат Надвірнянської міської ради, боєць Національної Гвардії Олег Туєшин та учасник бойових дій російсько-української війни Василь Голіней.

У волонтерському дійстві взяли участь діти школи та гімназії Тлумача, ґаздині міста та сіл Одаїва, Олеші, Братишева, Прибилева. Із піднесеним настроєм, патріотизмом і любов’ю діти та жінки ліпили вареники для наших захисників-героїв. Одночасно, присутні аматорські колективи виконували національно-патріотичні композиції. Невеличкою концертною програмою учасників акції потішили учні 4-го класу Тлумацької школи, які окрім усього, передали нашим воїнам свої малюнки, як символ вдячності і віри в їхню перемогу.

Автор ідеї проведення вечорниць, бієць Карпатської Січі, волонтер фонду Василь Сенатович розказав про зародження, проведення і розширення географії благодійної акції. 

Голова благодійного фонду "Свобода. Гідність. Перемога" Михайло Іваночко розповів про роботу фонду, його волонтерів, про постійні поїздки у зону бойових дій і закликав усіх долучатися до спільної справи, допомагати нашим бійцям, бо тільки спільними зусиллями подолаємо всіх ворогів - зовнішніх і внутрішніх.

"Всі ми повинні стати надійним тилом для наших захисників. І такі вечорниці дуже згуртовують людей, піднімають їх патріотичний дух, спонукають до боротьби. Тому ми не повинні зупинятися, а проводити такі заходи у всіх районах нашої області", - зауважив голова Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода" Михайло Королик.

Загалом наліпили близько трьох тисяч вареників, які невдовзі волонтери БФ "Свобода.Гідність.Перемога" доставлять хлопцям на передову.

Присутні мали змогу ознайомитися з виставкою військової атрибутики, яку організували бійці-свободівці. Можна було побачити макети зброї, використані боєприпаси і гільзи, військову амуніцію.

Наші хлопці воюють і наближають нашу перемогу, без роботи тилу справлятися було б значно складніше, а подекуди неможливо. Тому, хоч з можливостями і стало складніше, справу потрібно доводити до кінця!

Висловлюємо щиру подяку всім, хто взяв участь у заході і тією чи іншою мірою долучився до доброї справи. Окрема подяка власникам ресторану "Левада", де відбувалися вечорниці за такий теплий і гостинний прийом!

Дякуємо всім, кому досі не байдуже!
 
Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»  

Додати коментар

Захисний код
Оновити