Напередодні свята Миколая Чудотворця з 15 по 19 грудня надвірнянські свободівці вже традиційно дарували солодку казку діточкам дошкільних закладів та шкіл Надвірнянщини.

Голова районної організації ВО "Свобода", депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович разом із побратимами розвезли солодощі до дитячих садочків та шкіл сіл Саджавка, Добротів, Красна, Назавизів, Гвізд, Цуцилів, селища Делятин, Ланчин та Битків Надвірнянського району.

Більше тисячі дітлахів Надвірнянщини отримали солодкі пакуночки від свободівців-помічників Святого Миколая. "Солодка акція до Дня Святого Миколая вже стала традицією, яку з року в рік свободівці втілюють у своїх населених пунктах. Діти – це наша надія, цвіт української нації, який житиме у вільній державі на Своїй Богом Даній землі завдяки захисникам, що сьогодні боронять Україну від московського окупанта. Свято Миколая те свято, яке малюки чекають з нетерпінням і ми стараємось зробити його для діточок ще чарівнішим та солодшим. Завдяки підтримці депутатів-свободівців та підприємців малого і середнього бізнесу району вдається створити певний фінансовий ресурс та порадувати малечу."

Також голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак зазначив, що хотілось би охопити подарунками всі населені пункти Надвірнянщини, і щороку свободівці наближаються до цієї мети, щоб кожна дитина отримала солодощі до Дня Святого Миколая.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»  

Додати коментар

Захисний код
Оновити