23 грудня 2016 року в Івано-Франківській обласній раді відбулась чергова 12 сесія сьомого демократичного скликання.

Заслухавши звіт голови Івано-Франківської ОДА, депутат обласної ради свободівець Михайло Іваночко порушив питання будівництва мосту на Надвірнянщині напрямок Надвірна-Ланчин через село Красна, який перебуває в аварійному стані.

Також йшлося у звіті про ремонт доріг в Івано-Франківській області. Михайло Іваночко наголосив, що ремонт асфальтного покриття об'їзної дороги на Надвірнянщині здійснюється із значним порушенням відповідно до технічних правил, з недотриманням норм і стандартів. Адже, техніка працювала і працює під час сильних снігопадів та морозів, асфальтне покриття не відповідає якості.

Під час прийняття рішення щодо заборони використання піротехнічних засобів у святкові дні, Михайло Іваночко запропонував додати поправку, в якій йдеться про обмеження розважальних заходів у громадських закладах.
"В даний час на Східному фронті йдуть запеклі бої , гинуть кращі сини України тому необхідно шанувати і пам'ятати вояків." - наголосив Михайло Іваночко.

На сесії прийняли бюджет на 2017 рік.

Серед встановлених коштів з обласного бюджету за запитом Михайла Іваночка передбачено 1 млн. гривень на заробітні виплати освітянам та медикам Надвірнянського району за грудень 2016 року.

Завдяки депутатам свободівцям, зокрема Михайлу Іваночку на Ланчинську ЗОШ І-ІІ ст. виділено кошти в сумі 50 тис. гривень на завершення будівництва шкільної їдальні та введення її в експлуатацію.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити