В жовтні 2015 року мене було обрано депутатом Івано-Франківської обласної ради по округу №36 (Ланчин, Саджавка, Красна, Добротів, С.Майдан) з результатом 31.75%, що дало змогу впевнено перемогти опонентів.

За рік роботи Івано-Франківської обласної ради було проведено 12 сесій. Взяв активну участь в 11 сесіях обласної ради. Єдина пропущена виїзна аграрна сесія з поважної причини (хвороба). Як депутат, працюю в  комісії з питань регламенту та депутатської етики заступником голови комісії (жодного пропуску 6 засідань).

З моєї ініціативи сесією обласної ради було проголосоване звернення до вищих органів влади на захист сільської бібліотечної системи та пропозиція до звернення про обмеження (музичних ,танцювальних особливо московської попси) заходів в розважальних закладах під час Різдвяних та Новорічних свят. Заява стосовно висловлювань заступника міністра юстиції Пєтухова.

Працює моя громадська приймальня за адресою Ланчин вул. Січових Стрільців 2а. Проведені зустрічі в усіх населених пунктах округу де були отримані чергові завдання та побажання від своїх виборців. Проведено 25 депутатських прийомів громадян. З найбільш проблемних питань, які громадяни піднімають, це підняття тарифів, ремонт доріг, різні соціальні питання, тощо.

Мною було подано 13 депутатських запитів та більше тридцяти депутатських звернень. Хочу наголосити, що майже на 60% моїх запитів та звернень за цей рік практично реалізовано, зокрема за моєю наполегливістю було вишукано кошти на такі роботи:

- заміна вікон в Саджавській ЗОШ 1-3 ст. -100 т. грн;

- заміна вікон в Ланчинській ЗОШ 1-3 ст. - 70 т. грн.;

- добудова шкільної їдальні в Ланчинській ЗОШ 1-2 ст. - 100 т. грн.;

- влаштування системи опалення в Ланчинській ЗОШ 1-2 ст.- 80 т. грн.;

- встановлення спортивно-тренажерного майданчика в С.Майданській ЗОШ-1-2 ст. - 60 т. грн.;

- ремонт УПЦ КП в с.Добротів - 25 т. грн.;

- капітальний ремонт ДНЗ "Ромашка" Ланчин - 100 т. грн.;

- придбання шкільних парт для Ланчинської ЗОШ 1-2 ст. - 15 т. грн;

- на моє звернення обласна рада та ОДА виділила 600 т. грн на погашення заборгованості по з/п освітянам в Надвірнянському районі в кінці 2015 року;

- 500 т. грн було виділено на моє звернення для підвідного газопроводу Надвірна - Ланчин;

- капітальний ремонт дороги в с. Битків -140 т. грн.;

- закупівля обладнання для їдальні в Ланчинській ЗОШ 1-2 ст. - 50 т. грн.;

- закупівля медичного обладнання для Надвірнянської ЦРЛ, Ланчинської та Делятинської міських лікарень на загальну суму - 500 т. грн.;

- за моїм запитом частково вирішене фінансування заробітної плати освітянам та працівникам бюджетної сфери за грудень місяць 2016 року в розмірі 1 млн. грн.

У звязку з недосконалим виборчим законодавством багато округів не отримало депутатів зокрема і м. Надвірна. Саме за містом Надвірна додатково мене закріпила обласна рада. Тож на Надвірну за моїм наполяганням були виділені кошти із екологічного фонду на проведення каналізування на суму 1.62 млн. грн.

Надано 40 тисяч гривень матеріальної допомоги із депутатського фонду найбільш малозахищеним громадянам області.

Депутатська діяльність знайшла висвітлення у ЗМІ: в 6 ефірах та 12 сюжетах на телебаченні, понад 40 публікацій в газетах, 41 публікація на сайтах.

Беру активну участь у всіх заходах, які проводить ВО «Свобода» та громадськість Надвірнянщини.

Як голова "Надвірнянської Свободи", разом із своїми побратимами створив фонд «Свобода-Гідність-Перемога» який активно допомагає Українському війську в московсько-Українській війні. Зокрема за три роки діяльності майже 2 млн грн. було надано різної допомоги українським воякам.

Слава Україні!!! Все на користь Української Держави.

Є Свобода - буде Україна!!!

Додати коментар

Захисний код
Оновити