Свободівці поспілкувалися з педагогічними працівниками школи та стали гостями на підготовленому учнями невеличкому святковому концерті. Михайло Іваночко подякував школярам за теплий прийом та спільно з Іваном Гурмаком вручили подарунки із солодощами.

В рамках візиту оглянули будівництво шкільної їдальні, яке вже на стадії завершення. До їдальні завезли столи і лавки, підключили комунікації і завдяки депутату обласної ради Михайлу Іваночку на забезпечення шкільної їдальні необхідним обладнанням з обласного бюджету виділено кошти в сумі 50 тис . гривень.

Михайло Іваночко наголосив, що з наступного семестру шкільна їдальня повноцінно запрацює для шкільної громади і учні матимуть змогу правильно харчуватися на території школи, а не ходити за її межі в магазини. Загалом на протязі 2016 року на даний заклад виділено 245 тис. гривень з обласного бюджету та 105 тис. гривень з районного.

За словами голови районної ради свободівця Івана Гурмака функціонування шкільної їдальні є необхідним і першочерговим для учнів, щоб вони мали змогу добре навчатися потрібно правильно харчуватися. Дана їдальня є одним з проблемних об'єктів, але спільними зусиллями за кошти районного бюджету і завдяки Михайлу Іваночку вдалося отримати кошти з обласного бюджету, їдальня запрацює після різдвяних канікул.

Директор школи Михайло Петруняк провів екскурсію шкільними класами, де за кошти обласного та районного бюджету оновлено класні меблі. Для двох класів першокласників Ланчинської ЗОШ І-ІІ ст. було придбано нові парти для 30 учнів, стіл для вчителя та письмові дошки на суму 15 тис. грн.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити