1 січня в Старому Угринові  Калуського району традиційно відбулися заходи, приурочені до дня народження Степана Бандери. Славну 108-у річницю безперечного Героя України, символа Української Нації  відзначили на подвір’ї  його батьківської хати, біля історико – меморіального музею.

 

Вшанувати пам’ять символу національно-визвольного руху взяла участь делегація Надвірнянської  районної  організації  ВО «Свобода», зокрема депутат Івано-Франківської обласної  ради Михайло Іваночко, депутати  Надвірнянської районної ради Сергій Штогрин та Ігор Голіней, голова  районного ГО  «Воїнів Ато», депутат Надвірнянської міської ради Олег Туєшин та волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога».

 

Віче розпочалося з виконання славня України біля історико-меморіального музею С.Бандері.

Біля хреста, привезеного з Мюнхена із могили провідника Організації Українських Націоналістів, відбулася панахида за упокій душі одного з головних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху.

 

В музеї вперше було виставлено унікальний експонат – особистий фотоапарат провідника ОУН та десяток оригінальних світлин, які музею передав онук, також Степан Бандера, шо нині живе в Канаді.

 

Степан Бандера  це символ боротьби українського народу за незалежність. Націоналісти пам’ятають і поважають свого провідника. Його ідеї, боротьба, його постать посеред нас. Від одного його прізвища і досі тремтять москалі. Ніхто не зупинить ідеї, час якої настав! Слава Нації!

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити