16 січня  Надвірнянські свободівці - голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак , депутат Івано-франківської обласної ради Василь Сенатович та депутат районної ради Андрій Томин завітали з солодкими подарунками до учнів загальноосвітньої школи I ступеня в населеному пункті Мирне Назавизівської сільської ради.

Незважаючи на перший навчальний день після зимових канікул, діти опановували шкільну програму і привітали гостей віншуваннями, щедрівками та колядою. Натомість Іван Гурмак спільно з Василем Сенатовичем та Андрієм Томином подякували школярам за теплі слова і дзвінку колядку та вручили солодкі гостинці. Загалом в школі навчається 35 учнів.

Директор школи Ганна Стрембецька провела для представників районної та обласної влади невеличку екскурсію шкільними класами. Вона щиро подякувала депутату обласної ради Василю Сенатовичу за сприяння у виділенні коштів з обласного бюджету в сумі 30 тис. гривень на придбання комп'ютерної техніки для школи. Як повідомила Ганна Стрембецька було придбано мультимедійну дошку та проектор, що дає змогу покращити ефективність навчання учнів початкових класів. Також директор школи подякувала за заміну вікон і дверей школи.

Депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович зазначив, що потрібно позбуватися стереотипу вдячності, бо він, як депутат обласної ради виконує покладені на нього виборцями обов'язки і кошти, що виділені для школи це одне із його зобов'язань.

Серед першочергових проблем навчального закладу директор відзначила необхідність заміни підлоги в школі та даху, що протікає і тим самим унеможливлює процес навчання.

Голова районної ради Іван Гурмак наголосив, що дані проблеми навчального закладу постараються врахувати при прийнятті програми соціально-економічного та культурного розвитку району на наступній сесії районної ради. Адже, їх вирішення важливе для повноцінного функціонування школи і створення всіх необхідних умов навчання учнів.

"Діти –наше майбутнє і їх якісне навчання одне з пріоритетних завдань влади району." - наголосив Іван Гурмак.
У свою чергу депутат районної ради Андрій Томин клопотатиметься із зверненням до депутатського корпусу районної ради щодо виділення коштів для проведення ремонтних робіт по заміні даху загальноосвітньої школи I ступеня в населеному пункті Мирне Назавизівської сільської ради.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити