Щодо резолюції ПАРЄ.

МЗС у найкращих совєцьких традиціях уже розповсюдило коментарі про "позитивну оцінку процесу реалізації амбітної програми реформ" та уточнило, що "антиукраїнські поправки були відхилені Асамблеєю". Але насправді бачимо черговий провал української дипломатії і нашої делегації в ПАРЄ. Адже деякі тези цієї резолюції є антиукраїнськими за суттю і ретранслюють точку зору ворога.

Найперше – це фактично вимога надання особливого статусу Донбасу (зміни до Конституції в контексті Мінських угод).

Також надто пильною була увага доповідачів ПАРЄ до незаконно ухваленого "мовного" закону в частині збереження встановлених Ківаловим та гражданіном Росії Калєснічєнком так званих "низьких бар'єрів для використання мов національних меншин", навіть у разі визнання закону неконституційним у Конституційному Суді.

У фінальний текст резолюції увійшли ще кілька абсолютно неприпустимих тез: розкритиковано люстрацію – очищення влади, прописано "захист прав опозиції" в інтересах того ж таки "Опоблоку", на один щабель поставлено злочини влади проти активістів Майдану і події в Одесі 2 травня 2014 р., засуджено заборону в'їзду в Україну одіозним московським журналістам.

У світі поважають сильних! А владу, яка не вміє відстояти справді національні інтереси і йде на такі поступки, називаючи їх "перемогою", треба якнайшвидше гнати!

 

Блог Олега Тягнибока в Українські правді

Додати коментар

Захисний код
Оновити