Герої Крут - це перші Кіборги в Українській історії!

Історія Української Нації завжди складається із сторінок боротьби за власну Незалежність. Боротьба існує одна і вона Національна. І з цієї точки зору Крути – це наш генетичний історичний код.
29 січня кожного року всі свідомі українці вшанувують та вклоняються Героям - крутянцям. По всій Україні є безліч місць, де століттями проливалася кров українців. Але місце біля станції Крути, де молоді курсанти проявили неймовірний героїзм у боротьбі за Київ, у боротьбі за Україну, такої святої землі напевне немає ніде.
Ми, як і ті 300 героїв-крутянців, зрештою, як і мільйони українців, які поклали свої голови за Українську державу, хочемо елементарного: добра, злагоди, справедливості на СВОїй БОгом ДАній землі. Хочемо виховувати своїх дітей в українському патріотичному дусі, щоби вони мали майбутнє, завтрашній день, український день.

Але нині Україною керує орда. Одна банда прикрившись бандерівськими гаслами на хвилі Революції Гідності захопила владу в українській державі і грабує, нищить, паплюжить, витирає об нас ноги з ще більшою люттю. Все це відбувається майже так само, як і 99 років тому , коли Лєнін надіслав на Україну п‘яних солдатів топтати нашу землю, знищувати нас голодоморами, колективізаціями, індустріалізаціями, концтаборами.
Це були найкращі з української молоді, які загинула через бездарність тодішнього керівництва держави, в яку вони вірили і за яку загинули так само як загинули тисячі українців вже тепер під час московсько –української війни.
Кров крутянців, кров Героїв сьогодення то виключно вина лібералів та їхньої безхребетної політики, яким відверто байдуже Національна держава.

29 січня 1918-го року – була перемога. Перемога добра над злом. Перемога українського духу над азіатським дикунством і небуттям. Ті відважні молоді хлопці приклад для нас. Вони – символ віри, жертовності в ім’я нашої правди – вічної і святої ідеї Нації. Їх звитяга має надихати нас на нові звершення і додавати сил в боротьбі за Велику Україну.
Отож, вшановуючи Героїв маємо не плакати, а набиратися революційного духу для подальшої боротьби.

Депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»   

Додати коментар

Захисний код
Оновити