Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак звернувся до голови правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго»  О. Бубена, начальника філії ПАТ "Надвірнянський РЕМ" Д. Буняка, начальника Надвірняського міжрайонного відділу управління СБУ в Івано-Франківській області Р. Парфана, щодо розповсюдження на теренах району «туристичного сепаратизму», адже, з рахунками за електроенергію до рук громадян потрапляє реклама пасажирських перевезень до країни агресора, а саме «Пасажирські перевезення «ТК «Буковель» - Москва».

У листі йдеться наступне:

Уже третій рік Україна перебуває в стані неоголошеної війни з московським агресором, однак боротьба за незалежність і територіальну цілісність української держави ведеться не тільки із зовнішнім, а й внутрішнім ворогом країни, що прикриваючись лицемірною маскою патріотизму веде свою діяльність на розпад України.

Надвірнянський район бере активну участь у боротьбі з російським агресором , більше 300 бійців з Надвірнянщини є учасниками московсько-української війни, а жителі активно підтримують вояків волонтерськими поїздками.

Прикро бачити те, що отримуючи квитанцію з рахунком за спожиту електроенергію, на них зображена яскрава реклама «Пасажирські перевезення ТК «Буковель» - Москва». Розповсюдження такої реклами можна вважати «туристичним сепаратизмом».

30 січня 2017 року в районі вшановували перші роковини загибелі в боях під Донецьком, молодого юнака, військовослужбовця з селища  Делятин Анатолія Гаркавенка. Не можна допускати того, щоб вбита горем мати вояка отримувала в руки рахунок за електроенергію,  в якому закликають до співпраці із вбивцею її сина, і не тільки її.

Прошу Вас звернути увагу, що з рахунками за електроенергію до рук громадян потрапляє реклама пасажирських перевезень до країни агресора і припинити її розповсюдження.

Прикарпаття - одне з най націоналістичних куточків України і подібні реклами є ганьбою для краю і перш за все для підприємства ПАТ «Прикарпаттяобленерго».

З повагою,

Голова районної ради                                                   І. М. Гурмак

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»   

Коментарі   

0 #1 Ярослав 02.02.2017, 13:01
Слушна і вірна заява !
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити