15 лютого 2017 року на величне християнське свято Стрітення Господнє у Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст. урочисто відкрили новозбудоване приміщення їдальні.

В урочистостях з цієї нагоди взяли участь надвірнянські свободівці, зокрема депутат Івано-Франківської обласної ради голова районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко, голова районної ради Іван Гурмак, депутати районної ради Ігор Голіней, Марія Яворська, Андрій Крицький, представники духовенства, вчителі та учні школи.
Протягом тривалого часу депутати-свободівці Надвірнянщини різних рівнів відстоювали інтереси учнів ЗОШ І-ІІ ст.. селища Ланчин у будівництві їдальні для повноцінного харчування дітей. Проект вдалося втілити у життя завдяки коштам із обласного та районного бюджету. Насамперед, завдяки сприянню депутата обласної ради Михайла Іваночка, з обласного бюджету було залучено 220 тис. гривень, також депутати-свободівці районної ради спільно з головою районної ради Іваном Гурмаком виділили з районного бюджету кошти в сумі 85 тис. гривень. За рахунок цих коштів здійснено будівельні та ремонтні роботи, встановлено систему опалення, закуплено  нове технологічне  обладнання та необхідні меблі.

У вітальному слові депутат Івано-Франківської обласної ради голова районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко відзначив, що відкриття шкільної їдальні у Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст.. було одним із пріоритетних завдань його депутатської діяльності.

«Діти - це цвіт української нації, наше майбутнє і в здоровому тілі здоровий дух, а для цього необхідне повноцінне і якісне харчування.»

З відкриттям нової сучасної їдальні вітав голова районної ради Іван Гурмак, який зазначив що хорошу справу завершено і у школі створено всі належні умови. Адже, ми повинні піклуватися про підростаюче покоління і відкриття шкільної їдальні є частиною нашої турботи про здорову та сильну націю.

Директор Ланчинської ЗОШ І-ІІ ст.. Михайло Петруняк подякував за сприяння і допомогу голові районної ради, депутатам обласної і районної рад, та всім хто, долучився до відкриття шкільної їдальні за допомогу та зазначив, що це вагомий подарунок для школи, особливо для її найменших мешканців.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити