По всій Україні проходять заходи вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та подвигу учасників Революції Гідності з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким, змінено хід історії нашої держави. 

У рамках цих заходів, 17 лютого в Івано-Франківську пройшла смолоскипна хода вулицями міста до Меморіального скверу присвячена пам’яті третій річниці загиблих на Майдані прикарпатців та побратима Героя України Сергія Дідича. Разом із рідними та близькими загиблих у поминальних заходах взяли участь свободівці Надвірнянщини. Сотні учасників акції прийшли вшанувати Героїв, які віддали життя за вільну Україну

У меморіальному сквері священники відправили поминальну панахиду за загиблими прикарпатцями, та всіх хто пожертвував своїм життям заради інших.

Після поминального віча учасники заходу поклали свічки та квіти до могили Романа Гурика та символічного хреста.

!8 лютого виповнилося 3-и роки від трагічної смерті побратима Героя Небесної Сотні Сергія Дідича. В рідному селі Стрільче Городенківського району пройшли поминальні заходи вшанування пам’яті учасників Революції Гідності та односельчанина, який загинув в протистоянні на Майдані. Надвірнянські свободівці також взяли участь у поминальних заходах. Біля пам’ятника Героям Небесної Сотні розпочалося віче, після чого всі учасники заходу рушили до могили, де похований Сергій Дідич. Священник місцевої конфесії відправив панахиду за невинно убієнним, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героя Майдану, до підніжжя пам’ятного знака поклали квіти та запалили лампадки.

Сьогодні вся країна схиляє голову перед Героями Небесної Сотні. Вони з нами - світлі воїни добра. До пам’яті про них ми звертаємося, щоб подолати свої сумніви, слабкість, зневіру. Герої не вмирають - вони вдивляються у нас із фото і відео, знову і знову йдуть у свій останній бій.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити