В неділю,19 лютого, у селі Добротів та Саджавка Надвірнянського району пройшли заходи вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Воїнів Майдану.  До акції долучилися активісти Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».

В центрі села Добротова, біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні,  хвилиною мовчання розпочалися поминальні заходи.  Священники місцевих конфесій Михайло Слободян та Роман Гринів відправили поминальну панахиду за невинно убієнними учасниками Революції Гідності.

 

Депутат районної ради Сергій Штогрин, виступивши перед присутніми зазначив, що шанс на зміни нам дістався дорогою ціною, ціною людських жертв, ціною втрати частини території. Ми вигнали прогнилу корумповану владу, але прийшов на нашу землю окупант,  розпочавши війну. Фактично український народ опинився сам-на-сам проти свавілля олігархату та московської навали. Бо ті, хто дорвався до влади під гаслами Революції Гідності, і не думають виконувати завдання, які ставили перед ними українці. Тому ми повинні гуртуватися і надалі бути мудрими при виборі політиків на наступних виборах.

 

Під час поминальних заходів в селі Саджавка, спогадами про ті страшні дні, коли почалися масові вбивства, поділився учасник Революції Гідності, депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, наголосивши, що минула третя річниця з того часу як Україна розпочала протистояння злочинному режиму. Герої Небесної Сотні віддали свої життя за те, щоб Україна змінилася і обіцяні покращення не були простими словами, а реальними діями. Зараз конче треба зламати хребет цій зашкарублій системі. І тут кожен повинен починати з себе, пам’ятаючи  про тих, хто віддав своє життя за кращу Україну – за таку Україну, про яку усі ми мріємо, за яку боролися Лицарі визвольної боротьби сотні років. 

Українська нація переможе,  бо з нами Бог та Україна. 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити